Höbek’ten bir kutlama diye

Sempatik bir tavırla çevresindeki insanlara yaklaşan, yaydığı pozitif enerji ile dikkat çeken Dr. Höbek, bilindiği gibi 7 Haziran ve 1 Kasım genel se...

Sempatik bir tavırla çevresindeki insanlara yaklaşan, yaydığı pozitif enerji ile dikkat çeken Dr. Höbek, bilindiği gibi 7 Haziran ve 1 Kasım genel seçim süreçlerinde partisinden milletvekili aday adayı olmuş, fakat listelerde kendisine yer bulamamıştı.

Höbek’in sahibi olduğu hastanenin bir özelliği var. Burada özellikle personel arasında büyük bir uyumlu çalışma söz konusu. Hakan Bey’in bunu sağlamaktaki hüneri de yadsınamaz elbette. Sık sık çalışanlar için düzenlenen doğum günü kutlamalarına da Hakan Höbek bizzat katılıyor ve personeli ile bu şekilde düzenlenen etkinliklerde bir araya geliyor.

Geçtiğimiz günlerde bir doğum günü kutlaması daha yapıldı. Buradaki kutlamanın görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Hakan Höbek, “Bugün hastanemizde çocuk hastalıkları uzmanımız Dr. Nevin Ağaçhan ve dahiliye uzmanımız Dr. Gülsüm Köroğlu arkadaşlarımın doğum günlerini kutladık, Merkez Hastanesi ailesi olarak nice mutlu yaşlar diliyoruz...” mesajı ile de çalışanlarına özel bir kutlamada bulunmayı unutmamış.

12 Ocak 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR