Güzel Sanatlar Lisesi Gebze OSB’de sergi açtı

“Gelecek Yetenekle Şekillenecek” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Kocaeli Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri geçtiğimiz günlerde muhteşem bir sergi a...

BÜYÜT

“Gelecek Yetenekle Şekillenecek” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Kocaeli Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri geçtiğimiz günlerde muhteşem bir sergi açtı. Okullarının tanıtımı amacıyla ilçe bazlı tanıtım sergileri adı altında başlattıkları sergilerin ilkini Gebze Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan GOSB-Teknopark AŞ Sanat Galerisi’nde açan okul öğrencilerinin çalışmaları izleyenleri etkiledi.

 

“ÇALIŞMALARDAKİ KALİTEDEN ETKİLENDİM”

GOSB-Teknopark A.Ş. adına Genel Müdür Yardımcısı Betsi Boeno, Kurumsal İşler Müdiresi Hande Kayı Kanbir ve diğer tüm yönetim personelinin tam kadro katıldıkları açılışta Boeno bir hoş geldiniz konuşması yaparak öğrencilerin çalışmalarındaki kaliteden son derece etkilendiklerini dile getirdi. Ellerinden geldiğince bu yetenekli gençleri desteklemeye devam edeceklerini belirten Boeno kendilerine bu fırsatı verdikleri için okul yönetimine de teşekkür etti.

 

OKUL MÜDÜRÜNDEN BOENO’YA TEŞEKKÜR

Kocaeli Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü, Hamza Cüneyt Altın ise yaptığı konuşmasında okullarının ilimiz genelinde daha iyi tanınabilmesi ve yetenekli öğrencilerin kendilerine daha kolay ulaşabilmeleri adına bu tanıtım sergilerini düzenlediklerini belirtti. Sergi sürecinde kendilerine verdikleri çok yönlü desteklerinden ötürü GOSB-Teknopark AŞ adına Genel Müdür Yardımcısı Betsi Boeno’ya da teşekkür ettiklerini söyledi.

27 Şubat 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR