“Allah herkese ülkücü olmayı nasip etsin”

MHP İl teşkilatının başlatmış ‘Gelin Bir Çay İçelim’ programına katılan MHP eski Milletvekili adayı Hasan Galyan, “MHP eski Milletvekili adayı Hasan G...

BÜYÜT

MHP İl teşkilatının başlatmış ‘Gelin Bir Çay İçelim’ programına katılan MHP eski Milletvekili adayı Hasan Galyan, “MHP eski Milletvekili adayı Hasan Galyan” dedi.
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile seçimlere yönelik açıklamalarda bulunan Hasan Galyan, aynı zamanda MHP’li ve ülkücü olmanın çok önemli bir duygu olduğundan söz etti. Sözlerine devam eden Galyan, “Allah herkese ülkücü olmayı nasip etsin” diyerek 2014 yerel seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu belirtti. Galyan, “Dünyanın, komşularımızın durumu belli. MHP hem bölgede, hem de dünya genelinde çok önemli bir yerdedir ve MHP tek kurtuluştur” dedi. Galyan, Genel Başkan Bahçeli’nin değerlendirmelerinin tamamen doğru çıktığından bahsetti ve çözüm sürecinin bölüm süreci olduğunun da Bahçeli tarafından söylendiğini belirtti.

“BİR SEFERE MAHSUS OY İSTİYORUZ”
MHP’nin yaptığı hataların bir daha tekrarlanmayacağından söz eden Hasan Galyan, halkın bir sefere mahsus MHP’ye oy vermesini istedi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en borçlu belediye olduğunun da altını çizen Galyan, Kocaeli’ye istenilen düzeyde hizmet verilmediğini ve git gel yasalar uygulandığını ifade etti. 2014 yerel seçimler hakkında da yorum yapan Hasan Galyan, seçimlerde büyük başarılar kazanacaklarını umduğunu söyledi. Galyan, “İktidarımızda neler yapabileceğimiz halk tarafından değerlendirilsin istiyorum” dedi.

“ADAYLIKTA ÖNCÜLÜK GENÇLERİN”
Kartepe’de adaylığının olmadığını söyleyen Hasan Galyan, ihtiyaç olduğu takdirde teşkilat tarafından görevlendirilirse verilen görevleri yerine getireceğini belirtti. Adaylık açıklamaları konuşmaya devam eden Galyan, “Aktif politikaya girmeleri için öncülükleri genç arkadaşlarımıza veriyoruz” dedi. İl yönetiminin çalışmaları hakkında da yorum yapan Galyan, 40x40 programlarının düzgün ve verimli devam ettiğini söyledi ve ekledi, “40x40’lar çok önemli bir programdır. Biz halkla beraber olup özeleştirilerimizi yapıyoruz. Bizim diğer siyasi partilerden ayrıcalığımız da bu olsa gerek. İnsanlara çay, simit, peynir değil gönlümüzü götürüyoruz” dedi. Kartepe adaylıkları için MHP teşkilatın çalıştığından da bahseden Hasan Galyan, “En iyi arkadaşı çıkarmak için uğraşıyoruz. Biz sevecen bir partiyiz” dedi.

GELİN BİR ÇAY İÇELİM’E HALK DA DAVETLİ
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Gelin Bir Çay İçelim” programına herkesin davetli olduğunu belirtirken, “MHP büyük bir camiadır. STK başkanlarından vatandaş düzeyine kadar herkes gelip burada görüşlerini paylaşabilir. Normal bir vatandaş da gelip önerilerde bulunabilir. Bu program bir sıcaklıktır. Bizler insana değer veriyoruz. Bu programla birlikte 37 vatandaş MHP’ye üyelik yaptırmıştır” dedi.

09 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR