Sanat Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaptı

Uzun bir hazırlık döneminin ardından titizlikle hazırlanan ve Mart ayı içerisinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanarak yürürlüğe...

BÜYÜT

Uzun bir hazırlık döneminin ardından titizlikle hazırlanan ve Mart ayı içerisinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanarak yürürlüğe giren Şehir Tiyatroları Şube Müdürlüğü Yönetmeliği doğrultusunda oluşturulan Sanat Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaptı. Tüm kurul üyelerinin eksiksiz katıldığı ilk toplantıda ulusal ve uluslar arası düzeylerde marka değeri taşıyan bir “Şehir Tiyatrosu” olma hedefine yönelik anlayış birliği ortaya kondu. Toplantıda ayrıca Şehir Tiyatroları Sanat Yönetim Kurulu’nun birim sorumluları belirlendi.

EKSİKSİZ KATILIM
Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal başkanlığındaki kurul toplantısına Şehir Tiyatroları Şube Müdürü Turgut Çakar, Genel Sanat Yönetmeni Vekili Veysel Sami Berikan, kurum sanatçıları Sündüz Haşar, Serhat Güzel, Bülent Baytar ve Cafer Yiğiter katıldı.

YENİ DÖNEM PROJELERİ ELE ALINDI
Kurul ilk toplantısında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanat alanlarına dair misyon ve vizyonu doğrultusunda; ulusal ve uluslar arası düzeylerde marka değeri taşıyan bir “Şehir Tiyatrosu” olma hedefine yönelik anlayış birliğini ortaya koydu. Toplantıda ayrıca, yeni dönemde çeşitli birimlerde görev yapacak olan Birim Sorumluları belirlenerek yeni dönem projeleri ele alındı.

BİRİM SORUMLULARI BELİRLENDİ
Şehir Tiyatroları Sanat Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında belirlenen birim sorumluları ise şöyle:

1- Çocuk ve Gençlik Birimi: Bülent BAYTAR
2- Dış İlişkiler Birimi: Arzu BİGAT BARİL
3- Tır Tiyatrosu Birimi: Aydın SİGALI
4- Kukla Tiyatrosu Birimi: Melih DÜZENLİ
5- Sosyal Sorumluluk Projeleri Birimi: Emel PALA
6- Tiyatro Okulu: Işık ÖZTORUN

26 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR