Doğan, sorunları vekillere iletti

Doğan, bölgenin sorunları ile ilgili hazırladığı dosyayı da vekillere sundu.   Mehmet Ali Paşa Mahallesi Muhtarı Yaşar Doğan, azalarıyla birlikte Tü...

Doğan, bölgenin sorunları ile ilgili hazırladığı dosyayı da vekillere sundu.

 

Mehmet Ali Paşa Mahallesi Muhtarı Yaşar Doğan, azalarıyla birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) gitti. Doğan ve beraberindekiler, görüştükleri milletvekillerine bölgesinde tespit ettikleri sorunları iletti. Muhtar Doğan’a ziyaretleri sırasında azalar; Mehmet Karaosmanoğlu, H. Sedat Barış, Harun Yakut, Mustafa Gül ve mahallenin ileri gelen en eski esnaflarından 87 yaşındaki Nuri Çolak eşlik etti.

 

KASIRGAYI UNUTMADILAR

Heyet ilk olarak bölgelerinin vekilleri olarak bilinen AKP’li Mehmet Akif Yılmaz ile CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etti. Kafile daha sonra ise Zeki Aygün, İlyas Şeker, Sami Çakır, Saffet Sancaklı ve Cemil Yaman ile bir araya geldi. Öte yandan ilimizde bir dönem Cumhuriyet Başsavcısı olan ve şu anda Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri olan Fahri Kasırga’ya konuk oldular.

 

MAHALE SORUNLARI

Yaşar Doğan mahallesiyle ilgili öncelikli sorunların yer aldığı dosyayı milletvekillerine sundu. Cami yapımı, Cumartesi Pazarı konusu, elektrik telleri ve çöp konteynırlarının yer altına alınması, trafik, uyuşturucu madde kullanımı gibi pek çok mahalle sonunun yer aldığı dosyayı hem iktidar he muhalefet vekillerine ileten Muhtar Doğan, genel sorunlarla ilgili konular ve çözüm önerilerini de vekillere anlattı. Yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan heyet, Ankara’da yaptıkları görüşmelerden memnun olarak İzmit’e döndü.

14 Haziran 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR