Aydınlar Ocağı’na MHP’den ziyaret

        Kocaeli Aydınlar Ocağı’na siyasi partilerin ziyaretleri devam ediyor. MHP MYK Üyesi Özcan Pehlivanoğlu, Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar M...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Aydınlar Ocağı’na siyasi partilerin ziyaretleri devam ediyor. MHP MYK Üyesi Özcan Pehlivanoğlu, Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM) Başkanı Mesut Başkır, RUBASAM Başkan Vekili Süheyl Çobanoğlu ile birlikte geldiği Kocaeli Aydınlar Ocağı’nda seçimlerde MHP’ye ve Büyükşehir adayı Saffet Sancaklı’ya destek verilmesini istedi.

 

DESTEK İSTEDİ

Kendisi de İstanbul Aydınlar Ocağı üyesi olan Özcan Pehlivanoğlu, Aydınlar Ocaklıları iyi tanıdığını ve milli konulara olan hassasiyetlerini iyi bildiğini vurguladı. Balkan kökenli olan Saffet Sancaklı’yı yakından bildiklerini ve Kocaeli’ye önemli hizmetler yapacağına inandıklarını söyleyen Pehlivanoğlu, Sancaklı’nın Büyükşehir Belediyesi’ne seçilmesi için destek istedi.

 

SANCAKLI ÖNDE

Saffet Sancaklı’nın, AKP adayı Karaosmanoğlu’ndan birkaç puan önde olduğunu, fakat önümüzdeki günleri çok çalışarak iyi değerlendireceklerini, sandıklara sahip çıkacaklarını ve böylece farkı açacaklarına dair bilgi ve görüşlerini açıkladı.

 

GENİŞ KATILIM

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez’in ev sahipliği yaptığı toplantıya; Nihat Gürer, Yörükler Derneği Başkanı Mehmet Özer, İbrahim Gencer, Musa Ordu, İsmail Kaya, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Süleyman Pekin, Aygutşat Selçuk, Hasan Baltacı, Osman Ölçer, Mithat Bora Bulut, Mustafa Cansever, İdris Türkten, Veysel Akgün, Cavit Sözer, Ayhan Orhan, Mehmet Pamuk, Kazım Güçlü, Gürsel Gülener, Necati Türkyılmaz, Mustafa Atalay, Salih Karabey, Tufan Kayalar, Alemdar Alp Timincioğlu ve Yrd. Doç. Dr. Yüksel Korkmaz katıldı.

19 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR