MHP’li Kurt: Gebze’yi oy deposu olarak görmeyin

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, Gebze’ye gereken önem verilmediğini, Gebze’nin oy deposu olarak görüldüğünü, buna 12 Haziran’da dur demeni...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, Gebze’ye gereken önem verilmediğini, Gebze’nin oy deposu olarak görüldüğünü, buna 12 Haziran’da dur demenin zamanının geldiğini söyledi.

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek projelerini anlattı. Gebze Öğretmen Evi’nde gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısına Kurt’un yanı sıra diğer milletvekili adayları Hamit Kuş, Çağdaş Duyar, Veysel Çelik, İsmail Okumuş, MHP İl Başkanvekili Dursun Daştangil, MHP Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur, MHP Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Nevzat Coşkun ve ilçe yöneticileri ile gazeteciler katıldı.

GEBZE ÖNEM VERİLMİYOR
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, toplantıda AKP’nin Gebze’ye gereken önemi vermeyip Gebze’yi ve Gebzelileri sadece seçimlerde bir oy deposu olarak görmesini eleştirdi.
Kurt, “Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli’de gerçekleştirilen projeleri anlatılıyordu. Ancak yapılan bu projelerden Gebze’ye gereken önemin verilmediğini gördük. Bizler yaklaşan bu seçimde tüm Gebzeliler olarak bunları görüp Gebzelilik bilincini ortaya çıkarmamız gerekiyor.

DERS VERİLMELİ
Geçtiğimiz günlerde yine bir açılışta iktidar partisinin propagandası yapıldı diyen Kurt, “ İktidar bu seçimlerde gerek belediye başkanlarıyla gerek, bakanlarıyla seçim çalışması yürütüyor. Bizler buradan şunu söylüyoruz. Devlet devletliğini yapacak Hükümet de hükümetliğini yapacak. Aksi takdirde kaos ortamı yaşanır. Şunu ifade etmeliyim ki, “Biz kimseyi karalayacak açıklamalarda bulunmuyoruz. Halka gidip projelerimizi anlatıyoruz. Bu yaşananlar karşısında Gebze’deki akil insanların bunlara karşı gereken dersi vermesini istiyorum. Baskı ve tehdit olan bir yerde demokrasi ve insan haklarından bahsedemezsiniz” diye konuştu.

06 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR