Demir’den 104. yıl mesajı

Türk Ocakları’nın 190 tıbbiyeli öğrencinin yazdığı mektupların ardından milliyetçi aydınlar tarafından kurulduğunu dile getiren Demir, “Ocağımızın ku...

Türk Ocakları’nın 190 tıbbiyeli öğrencinin yazdığı mektupların ardından milliyetçi aydınlar tarafından kurulduğunu dile getiren Demir, “Ocağımızın kuruluşundaki aydınlar, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna da öncülük ettiler” dedi.

 

YENİ FİTNELER EKİLİYOR

Türk dünyasının ve İslam aleminin yeniden ayağa kalkmasından ürkenlerin, İslam ülkelerinin sınırlarını yeniden çizdiğini dile getiren Demir, şöyle konuştu: “Etnik ve mezhebi farkları kaşıyor, yeni fitnelerin tohumlarını ekiyorlar. İslam dünyası da maalesef birlikten uzak, birbirini kafirlikle suçlayan aşırı gruplar tarafından rehin alınmış durumda. İçeride ise Türk kimliğine düşman, milli değerlerden habersiz kozmopolit anlayışlar hüküm sürüyor” açıklamasında bulundu.”

 

ÖRTÜLÜ 3. DÜNYA SAVAŞI

“Ülkemiz, 30 yılı aşkın süredir etnik fitne ile uğraşıyor. Küresel güçlerin taşeronu PKK/PYD ve IŞİD adlı terör örgütleri, eli ile yürütülen örtülü üçüncü dünya savaşında yine beka mücadelesi veriyoruz. Türk Ocakları, milletimizin birliği ve devletimizin bekası için çalışmaya devam ediyor. Türk dünyasını birliğe, İslam alemini dayanışmaya çağırıyor. Zor günlerden geçerek adalete ve merhamete dayalı medeniyetimizi yeniden inşa edeceğiz.” 

26 Mart 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR