ODTÜ KYÖD’de tanışma heyecanı

ODTÜ KYÖD İlkokulu’nda 2016-2017 eğitim-öğretim yılı kapsamında anasınıfı ve 1. sınıfların tanışma kokteyli, 3. sınıfların da kura çekimi gerçekleştir...

ODTÜ KYÖD İlkokulu’nda 2016-2017 eğitim-öğretim yılı kapsamında anasınıfı ve 1. sınıfların tanışma kokteyli, 3. sınıfların da kura çekimi gerçekleştirildi. Eğitim-öğretim yılına yeni başlayan ODTÜ KYÖD’ün minik öğrencileri bu özel günde oldukça heyecanlıydı. Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, Okul Müdürü Güler Telli ve Okul Müdür Yardımcısı Aybike Karaturp’un ev sahipliğini yaptığı organizasyonda, minikler kura çekimi ile sınıflarını ve öğretmenlerini öğrendi.

 

ÖĞRETMENLERİ İLE EĞLENDİLER

Anasınıfı öğrencileri kura çekiminin ardından öğretmenleri Derya Calay, Sevnur Bozkurt Yakar ve Yasemin Kahraman ile birlikte sınıflarına girdi. Minik elleriyle yaptıkları etkinliklerin ardından gülen yüzleriyle ailelerinin de yanına gittiler.

 

OKULDA KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİLER

1. sınıf öğrencileri de kura çekiminin ardından 1-A sınıfı öğretmeni Saliha Ceylan, 1-B sınıfı öğretmeni İçim Öztürk, 1-C sınıfı öğretmeni Kübra Tural eşliğinde sınıflarına gitti. Öğretmenleri ile ilk gün heyecanını yaşayan öğrenciler ‘İlk Gün Maskem’ etkinliğini yaparak neşe içinde okuldan ayrıldılar.

 

3. SINIFLARDA İLK KEZ KURA ÇEKİLDİ

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında uygulanan ilkokul 1-2. ve 3-4. sınıflarının ayrı öğretmenler tarafından okutulması sistemine geçilmesi ile birlikte ilk kez 3. sınıflarda kura çekimi yapıldı. Hem sınıfların karılması, hem de öğretmenlerin değişimi heyecanını yaşayan çocuklar meraklı gözlerle yeni sınıflarına gittiler.

18 Eylül 2016 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR