CHP Milletvekili adayları Başiskele’de

Geçtiğimiz günlerde CHP Milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Turan Dumlu ve Kemal Nişancı, Yuvacık Bahçe Kent ve Aşağı Yuvacık’ta vatandaşlar...

BÜYÜT

Geçtiğimiz günlerde CHP Milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Turan Dumlu ve Kemal Nişancı, Yuvacık Bahçe Kent ve Aşağı Yuvacık’ta vatandaşlarla buluştu.

 

CHP Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin, İlçe Sekreteri Hasan Varol, İlçe Başkanlığı Başkan Yardımcıları Vacit Çelik, Hayri Burnaz, Mehmet Ali Karadeniz, Nebi Canbolat, Arzu Akyıldız, Nevzat Dalkıran, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim İslamoğlu ile birlikte eski İlçe Başkanı Muharrem İnce’nin refakat ettiği mahalle ve esnaf ziyaretlerine milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Turan Dumlu ve Kemal Nişancı da katıldı.

 

Fatma Kaplan Hürriyet ve Turan Dumlu, Yuvacık Bahçe Kent Konutları sakinleriyle çay bahçesinde buluşurken Kemal Nişancı da Aşağı Yuvacık’ta esnaflarla bire bir iletişimde bulundu.

 

Üç milletvekili vatandaşlara: “Ülke insanımız arasında ayrımcılık her geçen gün artırılıyor. İnsanımız yarın güvencesinden yoksun. AKP eliyle hoşgörü yerini gerginliğe bıraktı. Taşeron sistemi yaygınlaştırıldı. Sendika hakkı suç olarak görülüyor. Mutfak yanıyor. Anneler, yanan mutfak içinde perişan. Kısaca 13 yıllık AKP iktidarı her geçen gün arttırdığı, ağırlaştırdığı yaşamsal sorunlarla halkımızı canından bezdirdi.  Halkımız iş-ekmek ve özgürlükler istiyor. Partimiz CHP herkes için var ve halkımızın yaşamsal sorunlarının çözecek güç, 92 yıllık Çınar CHP’dir. Sizlerden 7 Haziran günü yetki istiyoruz. Gelin sevdalısı olduğumuz güzel ülkemiz ve Kocaeli’miz için hep birlikte yeni bir başlangıç yapalım.  Gelin hep birlikte yaşanacak bir Türkiye’yi inşa edelim. Gelin ülkemizin, kentimizin ve çocuklarımızın geleceğini güvence altına alalım” diye çağrıda bulundular.

 

Yuvacıklı vatandaşların ve esnafın sıcak ilgisi ile karşılaşan Fatma Kaplan Hürriyet, Turan Dumlu ve Kemal Nişancı; 8 Haziran ve sonrası günlerde siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ziyaretimiz yapmaktan mutluluk duyacağız diyerek umutlu ayrıldılar.

26 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR