Gençler nerede Köşker orada!

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Gençler Nerede Başkan Orada” projesinin ilk buluşmasına Beylikbağ...

BÜYÜT

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Gençler Nerede Başkan Orada” projesinin ilk buluşmasına Beylikbağı’nda gerçekleştirdi.
Beylikbağı Parkı’nda düzenlenen ilk programa bölgenin gençleri ve mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Gebze’nin 22 mahallesinde devam edecek projenin ilk toplantısına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’le birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kisbet ve Nilay Ayran, Başkan Danışmanı Şakir Bitmez, Belediye Meclis Üyesi Muharrem Yelekoğlu, AKP Gebze Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, mahalle muhtarları ve bölge sakinleri katıldı.

GENÇLER BAŞKANLA BULUŞACAK
“Gençler Nerede Başkan Orada” projesi hakkında kısa bir bilgilendirme konuşması yapan AKP Gebze Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, projeyle gençlerin her türlü görüş ve önerilerini Başkana doğrudan ulaştırabileceklerini kaydederek, 22 mahallede gerçekleştirecekleri projeye ilk önce genç nüfus oranı yüksek olan Beylikbağı bölgesinde başladıklarını söyledi.

EKSENDE GENÇLİK VAR
Toplantıda konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker belediye hizmetlerini gerçekleştirirken proje ve çalışmalarla ilgili vatandaşların bilgilendirilmesine büyük önem verdiklerini ifade etti. Gençlere kendisini her zaman arayabileceklerini söyleyen Başkan Köşker, “Cep telefonumuz 24 saat açık. Hizmetlerimize ilişkin her hangi bir aksaklık veya olumsuzluk görürseniz anında beni arayabilirsiniz” diye konuştu.

KÖŞKER SUNUM YAPTI
Gençlere belediye çalışmaları ve projelerle ilgili kısa bir sunum yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Proje ve çalışmalarımızın ekseninde gençlerimiz ve çocuklarımız var. Tüm amacımız gençlerimize daha güzel bir gelecek hazırlamaktır. Yeşil alanları, parkları, kültür ve spor merkezleri ile sizlere sağlıklı, mutlu ve yaşanabilir bir şehir ortamı bırakmak istiyoruz” dedi.

01 Temmuz 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR