Nuh Çimento’nun minik öğrencileri yerinde öğrendi

Hayat Bilgisi dersinde işledikleri ‘Bilinçli Tüketici’ konusunu öğrencilere uygulamalı olarak anlatmak amacıyla Nuh  Çimento İlkokulu 2-A sınıfı  öğr...

BÜYÜT

Hayat Bilgisi dersinde işledikleri ‘Bilinçli Tüketici’ konusunu öğrencilere uygulamalı olarak anlatmak amacıyla Nuh  Çimento İlkokulu 2-A sınıfı  öğrencilerine öğretmenleri Nazikâr Koçar rehberliğinde İzmit Carrefour Mağazası gezdirildi. Carrefour Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Nazan Sezer  öğrencilere mağazayı gezdirerek reyonlar hakkında bilgi verdi.

 

SİMİT YAPMAYI ÖĞRENDİLER

Öğrenciler daha sonra Gıda Mühendisi Ayşe Karagöz eşliğinde üretim bölümüne geçip mühendis ve ustaların nezaretinde simit  yapmayı öğrendiler. Yaptıkları simitleri  pişirmek üzere fırına gönderen öğrenciler, simitler pişerken  Carrefour tarafından  ikram edilen pastayı keserek yediler.

 

ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE EDİLDİ

İzmit Carrrefour Mağazası, öğrencilere ayrıca kitap hediye etti. Öğretmen ve öğrenciler, bilinçli tüketim konusunu yerinde ve uygulamalı olarak öğrenmelerine katkıda bulundukları için mağaza yönetimine teşekkür ederek  okullarına döndüler.

02 Aralık 2014 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR