İZAYDAŞ’ta bayram heyecanı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı öncesinde İZAYDAŞ’a konuk olarak, personelle bayramlaştı. İZAYDAŞ personelin...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı öncesinde İZAYDAŞ’a konuk olarak, personelle bayramlaştı. İZAYDAŞ personelinin yoğun katılım gösterdiği bayramlaşmada çalışanların Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İZAYDAŞ, Büyükşehir’in kaliteli, verimli ve fedakarca çalışan en önemli birimlerinden birisidir’’ dedi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma programında Başkan Karaosmanoğlu’na Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Başkan Danışmanı Ömer Polat eşlik etti. Bayramlaşma programında İZAYDAŞ personeline seslenen Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir’in çok büyük bir aile olduğunu, o nedenle bayram öncesinde başlayan bayramlaşma programlarının bayramda ve bayramdan sonra da devam ettiğini söyledi.

İZAYDAŞ KALİTELİ HİZMET VERİYOR
Genel müdür Saraç’ın ‘’hoş geldiniz’’ konuşmasıyla başlayan bayramlaşma programında söz alan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kurban bayramı, adı gibi yakınlaşmanın bayramıdır. Bayramlarda büyüklerimizin elini öpüp, sarılmak, gönlünü almak en büyük mutluluktur. İZAYDAŞ, Büyükşehir olarak en önemli birimlerimizden biridir. Kentin kent olması adına kalifiye personelle çok önemli bir görevi yapıyoruz. İZAYDAŞ verimli, kaliteli ve fedakarca çalışan bir kurumdur’’ ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından Başkan Karaosmanoğlu, Genel Sekreter Yazıcı, Başkan Danışmanı Polat ve genel müdür Saraç, tüm personelle tek tek bayramlaştı.

10 Kasım 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR