Kremlin’de futbol rüzgarları esti

TFF’nin gelişim seminerine katılan Futbol İl koordinatörü Göksel Argun çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sezon içi eğitim seminerinde önemli bilgiler d...

BÜYÜT

TFF’nin gelişim seminerine katılan Futbol İl koordinatörü Göksel Argun çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sezon içi eğitim seminerinde önemli bilgiler de alan Argun, koltuğu dolu olarak kente döndü. Argun “Son derece faydalı bir seminer oldu. Bilgi alış verişinde bulurduk ve bilgilerimi kentli arkadaşlarımla paylaşacağım” dedi.

SEMİNER ANTALYA'DA YAPILDI
Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın ortak yürüttüğü okul futbol projelerinin ele alınacağı, MEB-TFF Okul Futbolu Gelişim Semineri Antalya'da yapıldı. TFF Futbol Genel Direktörlüğü ve MEB Okul İçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi (OBESİD) tarafından Antalya Kremlin Palace Tesisleri'nde düzenlenen seminer 3 gün sürdü. TFF Futbol Genel Direktörü Ersun Yanal, TFF Futbol Genel Direktör Yardımcısı Tevfik Eroğlu, OBESİD Başkan Yardımcısı Metin Cengiz, OBESİD Şube Müdürü Mehmet Tuna ve 81 ilin İl Okul Futbol Koordinatörlerinin katıldığı seminerde, MEB-TFF Okul Futbolu Projeleri (2009 - 2010) ve TFF Okul Futbolu Programı gibi konular ele alındı.

GÖKSEL ARGUN KATILDI
Seminere, İlimiz adına Okul Futbol İl Koordinatörü Göksel Ali Argun katıldı. İlimizde yapılan okul futbolu etkinlikleri hakkında bilgi veren Argun 2009-2010 yılında 15 farklı projeyle 9500 öğrenciye futbol oynattıklarını önümüzdeki yıl okul içi etkinliklerinde kayıt altına alınarak daha fazla öğrencinin futbol oynamasını sağlamak olduğunu söyledi.

06 Mart 2011 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR