CHP’liler Atatürk Spor Salonu’nu kullanamadı

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aliye Hale Meriç ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Devrim Bal ile birlikt...

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aliye Hale Meriç ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Devrim Bal ile birlikte  ilçe binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Salı günü gerçekleştirilecek Haluk Levent Konseri için Atatürk Kapalı Spor Salonu’nun kendilerine verilmediğini belirten Küçükkaya, “Yolsuzluk haftası hakkında birileri çıkıp halka bir şeyler söyler de ondan mı korkuyorlar?” diye sordu. 

“RET YAZISI BEKLİYORUZ” 
Bir kitap bir bilet kampanyası ile konser düzenlediklerini belirten Mehmet Ümit Küçükkaya, “Yapacağımız konser için Spor İl Müdürlüğüne Atatürk Spor salonu için başvuruda bulunduk. Konser günü salon boş olmasına rağmen salonu bize vermediler. Gerekçe olarak da salonları konser etkinliklerine kapattıklarını söylediler. Eğer salon verilmeyecekse bize ret yazısı yazın dedik onu da yazmadılar” dedi. 

“BALBAY GELEBİLİR”
Küçükkaya, "Yolsuzluk haftası hakkında birileri çıkıp halka bir şeyler söyler de ondan mı korkuyorlar? Bize uygulanan bu baskı ve engelleme bizim yapacağımız çalışmalar konusunda bizi yolumuzdan alıkoyamaz. Sabancı’da yapılacak etkinlik ile toplanacak kitaplarla köy okullarına kütüphane kurulacak. Tüm İzmit halkını salı günü yapılacak Haluk Levent konserine davet ediyoruz. Konsere Mustafa Balbay ve milletvekillerinin de katılmasını bekleniyoruz” şeklinde konuştu. 
Muharrem İBRAHİMOĞLU

 

18 Aralık 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR