Tüpraş, KOÜ ile işbirliğine gidiyor

Tüpraş ile üniversite arasında işbirliği geliştirmeye yönelik bilim, sanayi, mühendislik ve teknoloji alanlarını içeren görüşmeler başlamış oldu.  ...

BÜYÜT

Tüpraş ile üniversite arasında işbirliği geliştirmeye yönelik bilim, sanayi, mühendislik ve teknoloji alanlarını içeren görüşmeler başlamış oldu.

 

Kocaeli Üniversitesi’nden Genel Sekreter Fatih Akbulut, Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Mehlika Kocabaş, Teknoloji Transfer Ofisi Uzmanı Dr. Nevin Gamze Karslı Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Şenol Şahin, Doç. Dr. Hasan Karabay, Prof.Dr. Kadri Süleyman Yiğit, Yrd. Doç. Dr. Mihriban Aran, Doç. Dr. Sevil Veli, Yrd. Doç. Dr. Sabri Çamur, Yrd. Doç. Dr. Tarık Erfidan, Doç. Dr. Oğuzhan Urhan, Doç. Dr. Oğuzhan İlgen ve Doç. Dr. Güralp Özkoç’un da katıldığı ziyarette, Genel Müdür Yavuz Erkut, Yardımcıları Mesut İlter, Hasan Tan, İbrahim Yelmenoğlu, İzmit Rafineri Müdürü Ziya Gürün, Teknik Servisler ve ArGe Direktörü Delalettin Nasuhbeyoğlu, Yatırımcı İlişkileri ve Stratejik Planlama Direktörü Tuncay Önbilgin, Bilgi Teknolojileri Direktörü İlhan Aran ile ilgili yönetici ve birimler hazır bulundu.

 

BİLGİ VERİLDİ

Tarafların yaptığı sunumlarda petrol ve akaryakıt sektörü, Teknik Servisler ArGe Direktörlüğü çalışmaları ve üniversiteler ile yürütülen projelere ilişkin bilgi verildi. Üniversite heyeti de Teknoloji Transfer Ofisi Sunumunu paylaştı. İzmit Rafinerisi, Fuel Oil Dönüşüm Tesisi Kontrol Binası ve ArGe Merkezi Tasarım, Laboratuvar, Pilot Tesis Binalarının gezilmesi ile ziyaret son buldu.

22 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR