Şentük: Çenesuyu, Kocaeli’nin en önemli markası

Yapılan yatırımlarla ilk etapta fabrikanın mevcut 2 bin metrekarelik kullanım alanı 4 bin metrekareye çıkarıldı. Kullanım alanı genişleyen ve çehresi...

Yapılan yatırımlarla ilk etapta fabrikanın mevcut 2 bin metrekarelik kullanım alanı 4 bin metrekareye çıkarıldı. Kullanım alanı genişleyen ve çehresi değişen tesislere yeni makine alındı.

 

İNCELEME YAPTILAR

Eski makine saatte 12 bin pet şişe üretirken, saatte 45 bin pet şişe üreten yeni makinenin faaliyete geçmesiyle birlikte tesislerde günümüzde saatte 57 bin pet şişe üretimi yapılıyor. AKP İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Derince’ye yaptığı ziyaretler kapsamında Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve AKP Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin ile birlikte günümüzde uluslararası piyasaya da açılan Çenesuyu Fabrikası’nda yapılan yatırımları inceledi.

 

BAŞKANI KUTLADI

Çenesuyu’nun doğru zamanda yapılan başarılı hamlelerle büyüdüğünü belirten milletvekili Şentürk, “Çenesuyu gibi önemli bir değeri hak ettiği noktaya taşıyan başkanımızı kutluyorum. Çenesuyu bugün sadece Derince’nin değil aynı zamanda Kocaeli’nin de en önemli markaları arasında yer almaktadır” dedi.

10 Ağustos 2017 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR