İzmit AKP’de hedef 30 bin üye

AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı. Toplantıda İlçe Başkanı Korkmaz, hedeflerinin 30 bin üye yapmak olduklarını belirti...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı. Toplantıda İlçe Başkanı Korkmaz, hedeflerinin 30 bin üye yapmak olduklarını belirtirken, en fazla üye yapan yöneticiye takım elbise sözü verdi.

AKP İzmit İlçe Teşkilatı yeni yönetimin oluşmasının ardından ilk toplantısını yaptı. Toplantı öncesinde açıklama yapan AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, üye sayısıyla ilgili hedeflerini açıkladı. Korkmaz, “Her üyemize 5 koçan dağıtılacak, yani 250 üye yapacaklar. Yarın mahalle ve köy başkanlarıyla bir araya geleceğiz, nüfusları oranında bir hedef belirlenerek üye yapma çalışmalarına başlayacaklar” dedi.

KANAT ÖNDERLERİYLA BULUŞACAKLAR
En fazla üye yapan yöneticiye takım elbise alacağını söyleyen Korkmaz, bu söze mahalle ve köy başkanlarının da dahil olduğunu belirtti. Sandık müşahitlerini belirleme konusunda çalışmalarının hız kazanacağını belirten Korkmaz, “İlçe SKM oluşmuştu, değişiklik doğrultusunda çalışma yapılacak. 9 Mart’ta Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve kanaat önderleriyle bir araya geleceğiz. Akşamında kendisi ilçeye hayırlı olsun ziyaretinde bulunacak” diye konuştu.

15 BİN 200 ÜYE VAR
Korkmaz, “Bugüne kadar partide görev almış büyüklerimiz bir araya geldik. İzmit’i kucaklayan yapıyı oluşturduk. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz görülmektedir. İsmi geçen arkadaşlarımızla beraberiz. Yönetim kurulu içerisinde olmasalar bile. Bizim öncelikli hedefimiz üyelik, sandık müşahitlerinin belirlenmesidir. Üye katılımı daha fazla olacak. İcra en kısa sürede hazırlanacaktır. 15 bin 200 civarında üyemiz var. Yüzde 9’lardayız. Bunu yüzde 20’e çıkaracağız bu da 30 bini geçmek demektir” açıklamasında bulundu.

06 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR