Ayağa kalk Kocaeli!..

Ses getiren ilk kampanyanın ardından, Kulüp şimdi de “Ayağa Kalk Kocaeli, Hedef 10 Bin” diyor. 2014-2015 futbol sezonu Eylül ayının ikinci haftası...

BÜYÜT

Ses getiren ilk kampanyanın ardından, Kulüp şimdi de “Ayağa Kalk Kocaeli, Hedef 10 Bin” diyor.

2014-2015 futbol sezonu Eylül ayının ikinci haftası başlıyor. Kadrosunu neredeyse tamamlayan takımlar son hazırlıklarını yaparken, yeni dönemle beraber “yeniden varoluş” mücadelesi veren Kocaelispor da şehrin desteğini almak için var gücüyle çalışıyor. Takımın başarısının birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşacağının bilinciyle başlatılan kombine bilet satış kampanyasının hedefi: 10 Bin Kombine. Kocaelispor yönetimi satışları desteklemek için yeni bir kampanya daha başlattı. “Ayağa Kalk Kocaeli, Hedef 10 Bin Kombine” sloganıyla sokağa çıkılan kampanyada, şehrin belirli noktalarına standlar kuruluyor.

 

SEFERBERLİK İLANI

Başta İzmit merkez olmak üzere Kulüp yönetimi adeta seferberlik ilan etti. Fethiye Caddesi, yürüyüş yolu, fuar içi ve birçok AVM’de kurulacak kombine satış standları Kocaelisporlulara doğrudan ulaşmayı hedefliyor. Tüm halk, hızla yaklaşılan 10 bin kombine hedefini tamamlamaya ve Kocaelispor’u İsmetpaşa’da yalnız bırakmamaya çağrılıyor.

 

“FUTBOLCULARIMIZ SAHADA YALNIZ OLMAYACAK”

Yeni kampanyayla ilgili açıklama yapan Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, kendilerine düşen çağrıları yaparak halkı “bir efsaneyi yeniden canlandırmaya” çağırdıklarını söyledi ve şunları ekledi: “Halkımız yaptığımız samimi çağrıya yoğun bir ilgiyle cevap verdi. Gerek kombine satış rakamları, gerekse şehirde artan heyecan bunu gösteriyor. Neredeyse tüm şehir Kocaelispor’un eski günlerine dönmesi gerektiğine kilitlendi. Kocaelispor’un altın yıllarında henüz çocuk olan bugünün gençlerindeki heyecanı gördükçe futbolcularımızın sahada 11 kişiden fazla bir mücadele gücüne sahip olacağına eminiz. O yüzden sezonun başlamasını bekleyen diğer Kocaelispor sevenleri İsmetpaşa tribünlerini doldurmaya, tribünde ayağa kalkıp, hepimizin takımını desteklemeye çağırıyoruz.”

05 Eylül 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR