“Sirmen veya Erenkaya için değil, CHP’nin projeleri için oy istiyoruz”

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Haydar Akar, “Son 20 yılda partimizde Deniz Baykal’ı Başbakan yapma takıntısı vardı. Şimdi kişilere değil, CHP’nin proj...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Haydar Akar, “Son 20 yılda partimizde Deniz Baykal’ı Başbakan yapma takıntısı vardı. Şimdi kişilere değil, CHP’nin projelerine ve CHP’nin iktidarı için oy istiyoruz” dedi.

Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK) milletvekili adaylarını konuk etmeye devam ediyorlar. CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Haydar Akar ve Ehlinaz Torun önceki gün ATİK’e konuk oldu. 50 dakikalık gecikmeli başlayan programın açılış konuşmasında ATİK Başkanı Oğuzhan Keleş yaptı. Keleş,“ 12 Haziran’da Ankara’ya gidecek olan vekillerimizden kentimizin marka değerini arttırmak, yaşam kalitesinin artırmalarını arzuluyoruz” dedi.

Milletvekili adaylarından Haydar Akar yaptığı konuşmada, “12 Haziran’daki seçimlere iyi hazırlandık. Bundan önce kendimize göre siyaset üretiyorduk. Vatandaşlarımızın sorunları karşısında uyuduk. Sokağa çıktığımıza zaman anlatacağımız hiçbir şey yoktu. Eski genel Başkanımız Deniz Baykal kentimize geldi. Deniz Baykal olduğu için oy vermeyiz diyorlardı. Bizde bir saplantı haline gelmişti. CHP’yi iktidar yapmak değil de, Deniz Baykal’ı Başbakan yapmak gibi bir saplantımız son 20 yılda vardı. Bizler birilerini Başbakan yapmak için uğraşmamalıyız. Bizler CHP’yi iktidar yapmak için uğraşmalıyız. Kimin Başbakan olması önemli değildir” dedi.

PROJELERİMİZ BEĞENİLDİ
Milletvekili adayı Akar, “CHP Kocaeli milletvekili adayları olarak eski vekillerimizden emaneti devraldık. Hikmet Erenkaya olsun, Sefa Sirmen olsun başarılı belediye başkanlıkları yaptılar, milletvekili oldular. Şimdi sokağa çıktığımız zaman Hikmet Erenkaya veya Sefa Sirmen için oy istemiyoruz. CHP’nin projeleri için oy istiyoruz. Akademisyenler tarafından vatandaşlarımızın sorunlarını tespit edilmesi sonrasında bunlara uygun projeler hazırlandı. Hazırlanan bu projeler kamuoyuna deklare edildi. Projelerimiz halkımız tarafından beğenildi. Halkımızın desteğiyle 12 Haziran’da iktidar olacağız” şeklinde konuştu.

31 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR