Çağlar Marangoz Sessiz kral olmaktansa normal biri olurum

Uzun yıllar CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları’nda siyaset yapan Çağlar Marangoz, HAS Parti’den milletvekili aday adaylığını şu sözlerle açıkladı “Sessiz...

BÜYÜT

Uzun yıllar CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları’nda siyaset yapan Çağlar Marangoz, HAS Parti’den milletvekili aday adaylığını şu sözlerle açıkladı “Sessiz kral olmaktansa HAS Parti’de normal biri olurum”.

Halkın Sesi Partisi (HAS) milletvekili aday adayları üç gün boyunca Kandıra’da seçim çalışması yürüttü. Belirlenen ziyaretler çerçevesinde, iki akşam ve bir gündüz programıyla üç ayrı grup halinde Kandıra’yı gezen milletvekili aday adayları, akşam ziyaretlerinde kahvehanelerde vatandaşlarla buluşurken, gündüz Kandıra kapalı pazar yeri ve esnafı gezerek, Kandıralılar’dan destek istedi. Ziyaretlerde daha önce CHP’de faaliyet yürüten HAS Parti Milletvekili Aday Adayı Çağlar Marangoz büyük ilgi gördü.

ADAY ADAYLARI KATILDI
Milletvekili aday adaylarının teşkilat ile tanışması ve esnafı ziyaret amaçlı düzenlenen toplantılara, HAS Parti İlçe Başkanı Muhammet Gençay, milletvekili aday adayları Doç. Dr. Emre Bağçe, Uğur Ünal, Fatma Ersoy, Çağlar Marangoz, İsmail Karagülle, Mustafa Yaylak, Yaşar Erdem, Arif Aküzüm, Mehmet Sarıahmet, Cevat Yılmaz, Süreyya Susam, Hasan Hulusi Özdönmez, Önder Özgür Ercan, Ergün Kös, Çetin Akyan, Atilla Ertuğrul, Serhat Türkyılmaz ve çok sayıda partili katıldı.

KAPIMIZ HERKESE AÇIK
Ziyaret öncesi CHP İlçe Örgütü’nde Gençlik Kolları Başkanlığı yapan 1983 Kandıra doğumlu, esnaf Çağlar Marangoz’un HAS Parti’ye geçmesi ve üstelik de aday adayı olması hususunu değerlendiren HAS Parti İlçe Başkanı Muhammet Gencay, “İdeolojisi ne olursa olsun teşkilatımızın kapıları herkese açıktır. CHP ya da diğer partiler hiç fark etmez. İlçemizin birliği, kalkınması, halkın huzuru için, “Benim de bir sözüm var” diyen herkesin partimizde ve teşkilatımızda yeri var. Bende kendisine başarılar diliyorum” dedi.

MEYDAN OKUDU
HAS Parti Milletvekili aday adayı Çağlar Marangoz ise adeta meydan okuyan konuşmasında, “Yıllardır Kandıra CHP İlçe Örgütü’nde Gençlik Kolları Başkanlığı yaptım ve CHP’ye çok emek verdim. CHP’de gençlere önem verilmediğini gördüm. Sessiz kral olmaktansa sesli normal bir insan olmayı tercih ettiğim için bugün buradayım. HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un siyasi söylemleri, duruşu ve misyonunun ilgimi çekmesi HAS Parti’de bulunmanın sebebidir” şeklinde konuştu.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR