İzmit Belediyesi’nden gizli sosyalizm!

İzmit Belediyesi görüntü kirliliğinin önüne geçmek için bünyesinde bulunan binalardaki tabelaları kaldırıyor. Tabelasız yaşam ise sadece sosyalist ülk...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi görüntü kirliliğinin önüne geçmek için bünyesinde bulunan binalardaki tabelaları kaldırıyor. Tabelasız yaşam ise sadece sosyalist ülkelerde görülüyor.

İzmit Belediyesi çevre kirliliğini önlemek için değişik yöntemlere başvuruyor. Belediye baharın gelişiyle park ve bahçelerde, yollarda ve binalarda güzelleştirme faaliyetlerini sürdürüyor. İzmit Belediyesi geçen yıl aldığı karar ile şehir merkezinde bulunan binaların boyalarının yenilenmesi, binaların güzelleştirilmesi için çalışmalar başlatmış, yaklaşık 10 binanın dış boyası tekrar yapılmıştı. İzmit Belediyesi yeni bir çalışma daha başlattı. Belediye ekipleri, Belediye İş Hanı’nın dış boyasını yeniden yaptı.

TABELALAR KALDIRILIYOR
Dün ise Belediye İş Hanı’nda bulunan reklam panoları ve reklam tabelaları belediye ekiplerince yerlerinden söküldü. Söküm işlemi sırasında yol trafiğe kapatıldı. İzmit Belediyesi’nin çalışmasının esnaflara zararı olur mu bilinmez ama esnafın firmalarının tanıtımını yapamayacağı açıkça ortada. Kapitalizme karşı olan sosyalist ülkeler, halkı kapitalizmden uzak tutmak ve ilgisini ortadan kaldırmak için reklam tabelalarının tümünü kaldırarak, tabelaları yasaklardı. İzmit Belediyesi’nin bu çalışması akıllara sosyalist ülkelerin tavırlarını getirdi.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

pine - Keşke azıcık sosyalizmi andıran icraatlar yapabilseler

Yanıtla . 0Beğen 04 Nisan 09:28
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR