KOOP-GEP eğitimleri sınavla tamamlandı

1163 sayılı Kooperatifler Kanunu kapsamında bulunan kooperatiflere, Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğü, Kocaeli Üniversitesi, İzmit Halk Eğitimi Merkezi Mü...

BÜYÜT

1163 sayılı Kooperatifler Kanunu kapsamında bulunan kooperatiflere, Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğü, Kocaeli Üniversitesi, İzmit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından Kocaeli Ticaret Odası’nın da katkılarıyla eğitim verildi. 2-3-9-10-11 Aralık 2014 tarihleri arasında Kocaeli Ticaret Odası’nda gerçekleşen eğitimlerden; kooperatif yönetim ve denetim kurulu üyeleri, çalışanları ve üyeleri faydalandı.


544 KOOPERATİFÇİ KATILDI

Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Muhasebe-Finansman Anabilim Dalı Üyesi Prof. Dr. Sami Karacan, Halk Eğitim Merkezi Muhasebe ve Finansman Öğretmeni Kenan Polat tarafından verilen eğitimlere toplam 544 kooperatifçi katıldı. Eğitimlerde, kursiyerlerin uygulama hakkındaki soruları da cevaplandırılarak, eğitime aktif katılımları sağlandı. 5 güne yayılan toplam 40 saatlik eğitim sonunda yine Kocaeli Ticaret Odası’nda sınav yapıldı.

 

TÖREN DÜZENLENECEK

Yaklaşık 30 dakika süren sınav süresince Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya ile Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt da salonda hazır bulundu. Yapılan sınavda başarılı olan katılımcılara eğitim sertifikaları, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetkilileri tarafından 30 Aralık Salı günü saat 10.00’da Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu’nda düzenlenecek törenle verilecek.

15 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR