İnşaat Mühendisleri’nde etkinlikler hız kesmiyor

İMO, 27 Kasım 2014 tarihinde şube üyelerine ve Kocaeli Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan Genç-İMO öğrenci üyelerine yönelik Beşikta...

BÜYÜT

İMO, 27 Kasım 2014 tarihinde şube üyelerine ve Kocaeli Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Bölümünde okuyan Genç-İMO öğrenci üyelerine yönelik Beşiktaş Vodafone Arena Şantiyesi'ne teknik gezi düzenlendi. İMO Kocaeli Şube tarafından gezi öncesi İstanbul Çamlıca Tepesi’nde geziye katılan üyelerine kahvaltı verildi.

Kahvaltı sonrasında teknik geziye Şantiye Şefi İnşat Mühendisi Y. Zafer Eren’in sunumuyla devam edildi. Y. Zafer Eren; stadın 42 bin kapasiteli olacağı, Türkiye’nin C90 görüş açısına sahip stadyumlarından biri olarak tasarlandığı, 147 kapalı loca, 4500 VIP tribün ve 162 engelli koltuğu bulunacağı iki kat şeklinde dizayn edileceğini anlattı.

 

Eren, Vodafone Arena’nın Türkiye’de en hızlı boşalan stadyum olacağının belirterek, fotovoltaik sistem  ile güneşten elektrik elde eden ve yapıya düşen yağmur suyunu depolayarak kullanma gibi özellikleri ile Türkiye’de tek yeşil sertifikalı stadyum unvanına sahip olacağını bildirdi.

 

İnşat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ise gezi ile birlikte Vodafone Arena hakkında  merak ettikleri tüm teknik bilgileri edindiklerini söyleyerek, “Verimli bir gezi olduğunu düşünüyorum. Katılım oldukça yoğundu. Önümüzdeki süreçte Kocaeli içinde ve dışında bu tür gezilere devam dedeceğiz”  ifadelerini kullandı.

 

İMO KOCAELİ ŞUBE’DEN TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERİ

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin organize ettiği Türk Müziği Konseri düzenlendi.

29 Kasım 2014 tarihinde Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Tarihi Türk Müziği Korosu Konseri Şef  Dr. Erdoğan Akkanat yönetiminde gerçekleşti. Konsere yaklaşık 350 kişi katılım gösterdi. Konserde açılış konuşmasını İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok yaptı. Kocaeli Ticaret Odası’na ve konsere katılan herkese teşekkür etti.

2 saat süren konserde katılımcılar sanat müziği ile hoş ve keyifli dakikalar geçirdi.

 

İMO’DAN GENÇ KOCAELİLİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok ve yönetimi, Genç Kocaelililer Derneği’ni ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Köse ve Yönetim Kurulu’nu tebrik ederek, yeni görev dönemlerinde başarı dileğinde bulundular.

02 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR