Efe Tur filosunu Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD ile güçlendirdi

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Kocaeli merkezli Efe Tur, Mercedes-Benz bayisi Mengerler İstanbul’dan 19 adet Euro 6 moto...

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Kocaeli merkezli Efe Tur, Mercedes-Benz bayisi Mengerler İstanbul’dan 19 adet Euro 6 motorlu Tourismo 15 RHD otobüs satın alarak tercihini yine Mercedes-Benz’den yana yaptı. Efe Tur filosuna kattığı 19 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD ile filosundaki otobüs sayısını 57 adede, Mercedes-Benz marka otobüs sayısını ise 52 adede çıkardı.

 

TÖREN YAPILDI

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Efe Tur Yönetici Ortakları Levent Birant, Alper Birant, Hürer Gündüz, Mengerler Türk Ticaret Genel Müdürü Nusret Güldalı, Mengerler İstanbul Genel Müdürü Hayrettin Karaboğa, Mercedes-Benz Türk Otobüs ve Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Müşteri Hizmetleri - Kamyon & Otobüs Müdürü Ergiz Esen, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ve Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan katıldılar.

 

HAYIRLI OLSUN

Mercedes-Benz Türk Otobüs ve Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün tören sırasında yaptığı konuşmada “Kısa süre önceki 15 adet Travego teslimatının ardından Efe Tur’a satışını gerçekleştirdiğimiz 30 adetlik Tourismo ve Travego paketinin ilk 19 tanesini teslim ediyoruz. Araçlarımızın tamamı Euro 6 motora sahip. Dolayısıyla bundan sonra yollarda Euro 6 araçları daha sık görmeye başlayacağız. Efe Tur’a yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

 

2016 YATIRIM PLANLARI

Efe Tur Yönetici Ortaklarından Levent Birant ise tören sırasında yaptığı konuşmada “Mercedes-Benz ailesi ile uzun yıllardır karşılıklı verimli ve anlayışa dayanan, her iki tarafa da katma değer yaratan ve müşteriliğin ötesine geçen bir ilişki içerisindeyiz. Bu teslimatla da 2016 yatırım planlarımızın ilk ayağını tamamlıyoruz. İzmit Körfez Geçiş Köprüsü’nün açılmasıyla birlikte bugüne kadar Kocaeli merkezli yürüttüğümüz çalışmalarda, hareket merkezimizi İstanbul’a kaydırma planımız var. İstanbul’daki otogar planlamasının tamamlanmasından sonra otobüsçülüğün seyrinin değişeceği kanaatindeyiz. O zamana kadar hazırlıklarımızı tamamlayıp, resimdeki yerimizi biraz daha kuvvetlendirmek istiyoruz. Bu konuda da Mercedes-Benz’in desteği bizim için çok önemli. Filomuzun önemli bir kısmı Mercedes-Benz’e dönüştü. Bundan sonraki partide de yeni çıkan Travego’larla filoyu tamamlamayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

06 Mayıs 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR