Genç Kocaelililer Derneğinden Anlamlı Proje

Genç Kocaelililer Derneği önceki gün Antikkapı Restaurantta gerçekleştirdikleri toplantıda görev dağılımı ve engelli çocuklar için yeni yönetim proje...

BÜYÜT

Genç Kocaelililer Derneği önceki gün Antikkapı Restaurantta gerçekleştirdikleri toplantıda görev dağılımı ve engelli çocuklar için yeni yönetim proje onayı aldı.
 
Projelerimizle bu kentin insanına ve devletimize fayda sağlamak istiyoruz. Ayhan Varol başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştiren GKD “Engelsiz oyun parkları istiyoruz” projesiyle çalışmaya başlayacak. GKD Başkanı Varol 12 ilçemizle çalışmalar yapacağımızı söylemiştik, ilk projemizle bunu gerçekleştireceğiz, belirlemiş olduğumuz ilçemizin belediye başkanıyla görüşmelerimizi yaptıktan sonra ilk engelsiz oyun parkımızı kurmayı düşünüyoruz. Devletimiz engelli vatandaşlarımız için bir çok çalışmalar yapmış ve onların daha rahat hayat şartlarında yaşamaları için bir çok noktadaki engelleri kaldırmıştır hepimiz birer engelli adayız biz GKD olarak bu düşüncenin bilincinde olarak ve kentimize hizmet noktasında bizlerde projelerimizle bu kentin insanına ve devletimize fayda sağlamak istiyoruz dedi.
 
GKD GÖREV DAĞILIMI
Başkan Varol yönetimimizde bulunan bütün arkadaşlarımla ortak çalışmalar yapacağını ve çalışmalara üyeleri de dahil edeceğini söyleyerek görev dağılımı yaptı.
Ayhan Varol (başkan)
Çağrı Alpaslan(başkan yardımcısı)
Pınar Atabay (genel sekreter)
İsmail Kolaylı (genel sekreter yardımcısı)
Melih Ertuğ (muhasip)
Yücel Gül (Veznedar)
GKD KOMİTE GÖREV DAĞILIMI
ÜYE İLİŞKİLERİ Çağrı Alpaslan, Umut Ongül, Ayşegül Ayaz, Ayhan Varol
EĞİTİM KÜLTÜR VE TURİZM KOMİTESİ Nurten Kızılkaya, Batuhan Sakoğlu, Şerif Ağca
SPONSORLUK VE YATIRIM KOMİTESİ Yücel Gül, Murat Balaban, Gürcan Seymen, Sedat Köse
SPOR VE ORGANİZASYON KOMİTESİ Oktay Kocatekin, Göksel Genç, Kahraman Yüce, Mustafa Meydan, Pınar Atabay,
BASIN YAYIN Pınar Atabay

01 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR