Eski Dostlar yeni yılı erken kutladı

1966 yılında rahmetli Mustafa Ersoy, Emin Saka ve Fikret Balcı tarafından kurulan Kocaeli ve Kocaelispor'u sevenlerin bir araya geldiği "Eski Dostlar"...

BÜYÜT

1966 yılında rahmetli Mustafa Ersoy, Emin Saka ve Fikret Balcı tarafından kurulan Kocaeli ve Kocaelispor'u sevenlerin bir araya geldiği "Eski Dostlar" gurubu Ömür Restoran’da toplandı.

Eski Dostların 46. yıldır sürdürdüğü Ömür Restoran’da gerçekleşen 326. geleneksel aylık yemekli toplantısına Kuyumcu Selahattin Öztop evsahipliği yaptı.Toplantı; Kocaelispor eski Başkanları Turan Sarı ve İsmet Kaya, Şükrü Kuşaksız, Sanayici Günay Gülcü, kuyumcu Şenol Mandacı, Müteahhit Hüseyin Kuru, Cemal Akdoğan, İskender Gül, Av. Yılmaz Güler, Mahir Dönmez, Enver Kılıç, Emekli Albay Rahmi Tüfekçi, Hilmi Girgin, sanayici İshak Aktaş, kuyumcu Ramazan Kadıçeşme, Emekli Albay Hamza Baştürk, eski Sendikacı Durmuş Ali Yalnız, Mali Müşavir Ahsen Okyar, TV 41 Genel Müdürü Orhan Balcı, Tepecik Mahallesi Muhtarı Güngör Saner, Cemali Çamdalı ve Yılmaz Kavafoğlu katıldı.

YENİ YIL MESAJI
Eski Dostların 326. Toplantısına ev sahipliği yapan Kuyumcu Selahattin Öztop, yeni yılın sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulundu. Eski Dostlar, Mahir Dönmez, Av. Yılmaz Güler ve Durmuş Ali Yalnız’ın okuduğu şiirlerle coşarken, İskender Gül’ün şarkılarına da eşlik ettiler.
SIRA YILMAZ GÜLER’DE
Eski Dostlar Grubunun 326. toplantısı Selahattin Öztop’un 327. buluşmaya ev sahipliği yapacak listeyi Av. Yılmaz Güler’e takdim ile sona erdi.

24 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR