Art Nicomedia’da ikinci ulusal fotoğraf yarışması

Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen ve her seviyeden fotoğrafçıya açık olan “2. Art Nicomedia Ulusal Fotoğraf Yarışması”na başvu...

BÜYÜT

Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen ve her seviyeden fotoğrafçıya açık olan “2. Art Nicomedia Ulusal Fotoğraf Yarışması”na başvurular devam ediyor. Amatör veya profesyonel fotoğrafçıların kendi pencerelerinden İzmit'in tarihi yerlerine bakışlarını yansıtacağı yarışmanın bu seneki teması "Tarihi Yerleri ile İzmit". Başvuruların 4 Mayıs’a kadar devam edeceği yarışmada seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda derece ve sergileme kazananlar 11 Mayıs tarihinde açıklanacak. Sergileme kazanan fotoğrafların sergisi ve yarışmanın ödül töreni 16 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

 

YURTDIŞINDA SERGİLEME İMKANI

Ayrıca, dereceye girecek ve sergileme kazanacak fotoğraflar, Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği’nin önümüzdeki dönemlerde katılacağı çeşitli yurtdışı etkinlik ve festivallerde sergilenme şansı elde edecek. Yarışma sonunda dereceye giren fotoğrafçılar toplam 4.500TL para ödülünün yanı sıra,Yarışmayla ilgili şartname, başvuru formu ve detaylı bilgi almak isteyenler www.artnicomedia.org.tr web sitesinden ve Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği sosyal medya hesaplarından gerekli bilgilere ulaşabilirler.Yarışma sonunda dereceye giren fotoğrafçılar toplam 4.500TL para ödülünün yanı sıra, 1. olan yarışmacı sergileme kazanan eserlerle birlikte 13-16 Haziran 2013 tarihlerinde Slovakya'nın Kosice kentinde düzenlenecek "Avrupa Kültür Başkenti Etkinlikleri"nde kentimizi ve ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak.

 

YARIŞMA ÖDÜLLERİ

Birincilik ödülü             : 1.250 TL + Plaket

İkincilik ödülü               :    750 TL + Plaket

Üçüncülük ödülü           :    500 TL + Plaket

Mansiyon              : Ramada Otel 2 kişilik haftasonu konaklama + Plaket

Mansiyon              : Ramada Otel 2 kişilik SPA kullanımı + Plaket

Mansiyon              : Ramada Otel 2 kişilik akşam yemeği + Plaket

Sergilemeler                    : Art Nicomedia Katılım/Teşekkür belgesi

 

Yarışma sonunda dereceye giren fotoğrafçılar toplam 4.500TL para ödülünün yanı sıra, 1. olan yarışmacı sergileme kazanan eserlerle birlikte 13-16 Haziran 2013 tarihlerinde Slovakya'nın Kosice kentinde düzenlenecek "Avrupa Kültür Başkenti Etkinlikleri"nde kentimizi ve ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak"

Yarışma sonunda dereceye giren fotoğrafçılar toplam 4.500TL para ödülünün yanı sıra, 1. olan yarışmacı sergileme kazanan eserlerle birlikte 13-16 Haziran 2013 tarihlerinde Slovakya'nın Kosice kentinde düzenlenecek "Avrupa Kültür Başkenti Etkinlikleri"nde kentimizi ve ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Art Nicomedia - Toplam para ödülü 4.500TL değil 2.500TL, Slovakya etkinliği 2013 yılında yapılmıştı, bu sene yok. Bu bilgi de yanlış. İlgilenenlerin dikkatine. Doğru ödül bilgileri; Birincilik ödülü - 1.250 TL + Plaket, İkincilik ödülü - 750 TL + Plaket, Üçüncülük ödülü - 500 TL + Plaket ve mansiyonlar.

Yanıtla . 0Beğen 31 Mart 15:06
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR