Çeker güven tazeledi

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesi’nin olağan kongresi dün yapıldı. Mevcut başkan Ömer Çeker, tek liste ile girdiği kongrede 5. kez başkan olarak seçildi....

BÜYÜTTürk Sağlık Sen Kocaeli Şubesi’nin olağan kongresi dün yapıldı. Mevcut başkan Ömer Çeker, tek liste ile girdiği kongrede 5. kez başkan olarak seçildi.
Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesi’nde dün kongre günüydü. 2100 üyesi bulunan sendikanın kongresi MÜSİAD’da yapıldı. Kongrenin divan başkanlığını Alper Arıcı, katipliğini ise Hacer Gündüz ve Nurdoğdu Sertaş yaptı. İlk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından faaliyet ve denetleme raporu okundu. Seçim usul ve esaslarının okunduğu sırada gelen teklifle seçimlerin “unvanlı seçim” olarak yapılması kabul edildi.
“SİLMEYE ÇALIŞIYORLAR”
Daha sonra sözü 5.kez başkan olarak seçilen Ömer Çeker aldı. İlk olarak tüm üyelere teşekkürlerini sunan ve helalliklerini isteyen Ömer Çeker, daha sonra şunları söyledi: “Sendikamız gün geçtikçe güçlenmiş ve sağlık konusunda sözü geçer bir kurum haline gelmiştir. Bunda hepimizin emeği büyüktür.” Ülkenin zorlu zamanlardan geçtiğini de vurgulayan Çeker, iktidarın bu tip kurumları silip geçmeye çalıştığını ifade etti.

PLAKET VERİLDİ
Kongre sonunda sendikaya 2001 yılından beri hizmet eden; Erol Karemer, Julide Darıcı, Cemal Çavuşoğlu Haşim Çöl, İbrahim Er, Mevlüt Dinçer, Osman Ayas, Osman Baran, Arif Balcı, Osman Kılıç, Tahir Saklaman ve Ayhan Balta’ya plaketleri başkan Çeker tarafından verildi. Üyelere plaket takdim edilİrken Ömer Çeker, iktidara gönderme yapmak amacıyla plaket alanlara ay yıldızlı saat armağan etti.

24 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR