Pusulacılardan Oruç’a tebrik ziyareti

İlimizin aktif sivil toplum kuruluşlarından birisi olan ve son dönemde düzenledikleri konferans ve seminerlerle gençlerin bilinçlenmesine yönelik çal...

BÜYÜT

İlimizin aktif sivil toplum kuruluşlarından birisi olan ve son dönemde düzenledikleri konferans ve seminerlerle gençlerin bilinçlenmesine yönelik çalışmalar yapan Pusula Düşünce Derneği yöneticileri bir süre önce İzmit Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Güray Oruç’u makamında ziyaret ederek, başarı dileklerini dile getirdiler.

Dernek Başkanı Volkan Şenel “Sayın Güray Oruç arkadaşımız derneğimizin içinden birisidir. Arkadaşlarımızın bu şehrin gençlerinin böyle önemli görevlere getirilmesi ve başarıyla görevlerini yapmaları bizleri çok sevindiriyor. Şehrin yetiştirdiği genç kuşağın önemli görevler ifa ederek, üzerlerine düşen sosyal ve toplumsal görevleri yerine getirmiş oluyorlar. Gençler ülkemizi ve şehrimizi geleceğe daha iyi hazırlayacaklardır. Kökleri tarihin derinliklerinden gelen milletimizin ve devlet anlayışımızın temellerinde ve yapılanmasında büyüklerin tecrübelerinden faydalanan gençlerin başarıları vardır. Gençlerine güvenen milletler geleceğe emin adımlarla ilerlemişlerdir. Derneğimizin yöneticisi ve üyesi olan arkadaşlarımızın bizler en büyük destekçileriyiz. Onların görevlerini en iyi şekilde yapacaklarına olan güvenimiz tamdır. Bugüne kadar böyle görevlere getirilen birçok arkadaşımızın başarıları bizleri mutlu etmektedir. Sayın Oruç’un da gecesini gündüzüne katarak çalışıp derneğimize, şehrimize, ülkemize ve gençlere değer katacağına inanıyor ve başarılar diliyoruz. Allah yardımcısı olsun. İşlerini kolay eylesin” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Pusula Dernek üyelerini makamında ağırlayan Güray Oruç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Pusula Düşünce Derneği zaman zaman vakit buldukça etkinliklerini takip ettiğim genç arkadaşlarımdan oluşan başarılı, şehrine, ülkesine ve milletine karşı sorumluluk sahibi genç arkadaşlardan oluşuyor. Yaptıkları ses getirici faaliyetlerle doğru zamanda doğru konu ve konuklarla öncelikle gençleri olmak üzere toplumu bilgilendirici işlerle önemli bir hizmeti yerine getiriyorlar. Arkadaşlarımın bu ziyarareti bize güç ve moral vermiştir, çalışma enerjimizi artırmıştır. Sayın başkan Şenel’e, ekibine ve üyelerine bende bundan sonra da başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretin sonunda Pusula Düşünce Derneği Başkanı Volkan Şenel, ziyaret anısına İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’a tarihimizin başarılı devlet adamı, asker ve idarecisi Kazım Karabekir’in hayatından kesitlerin ve başarıların sırlarının anlatıldığı kitabı hediye etti.

21 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR