KOTO’dan üyelere İngilizce eğitim

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), Bemar Kariyer Okulu ve British Town Dil Okullarıyla işbirliği protokolü imzaladı. Oda üyeleri, 1. dereceden yakınları,...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), Bemar Kariyer Okulu ve British Town Dil Okullarıyla işbirliği protokolü imzaladı. Oda üyeleri, 1. dereceden yakınları, çalışanları ve oda personelinin, kurumun her türlü imkanlarından indirimli yararlanmasını sağlayan protokolün imza töreninde; KOTO Genel Sekreteri Oktay Baltalı, Bemar Kariyer Okulları ve British Town Dil Okulları Kurucu Müdürü Engin Kaplan hazır bulundu. KOTO Genel Sekreteri Baltalı, işbirliğinin her iki kuruma da hayırlı olmasını dilerken, Bemar Kariyer Okulları ve British Town Dil Okulları Kurucu Müdürü Engin Kaplan, hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi sundu.

 

KARİYER VE DİL OKULLARI

Engin Kaplan şöyle konuştu; “1991 yılında İzmir’de kurulan Bemar Kariyer Okulu’nun kuruluş felsefesi olarak belirlediği ‘bireylerin ve kurumların gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler yaratma’ vizyonu her geçen yıl güçlenerek devam etti. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunmaktayız. Bemar Kariyer Okulu bu farklı hizmet anlayışından ötürüdür ki yeni kariyer olanakları yakalamış binlerce mezuna, rekabet gücünü katlayarak rakiplerine fark atmış yüzlerce memnun firmaya sahiptir.

 

İLETİŞİM ODAKLI EĞİTİM

British Town Dil Okulları ile olarak ise; Okulumuzun ilk amacı öğrenciyi sürekli aktif tutarak iletişim odaklı bir eğitim vermektir. Ders esnasında öğrenciye sunulan görsel ve işitsel aktiviteler ve konuşma kulüpleriyle bu anlayışı desteklemektedir. British Town Dil okulları öğrencinin seviye ölçümünü (A1-A2-B1-B2-C1-C2) yaptıktan sonra ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek kişiyi uygun programlara yönlendirmede ve bu doğrultuda eğitimini verme açısından titizlikle çalışan bir ekibe sahip Türkiye’nin en büyük dil okullarından birisidir”

Detaylı bilgi için: (0262 325 14 44 - 0546 861 00 41)

13 Şubat 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR