Çavdar’dan hem nalına hem mıhına…

MHP’ye 1 Kasım seçimlerinden sonra bir haller oldu. Sürekli kaynayan ve taşmak üzeren olan bir kazan gibi bir hal aldı. Birileri de sürekli olarak k...

MHP’ye 1 Kasım seçimlerinden sonra bir haller oldu.

Sürekli kaynayan ve taşmak üzeren olan bir kazan gibi bir hal aldı.

Birileri de sürekli olarak kazanın altına odun atıp duruyor.

Bu odunlar genelde sosyal medya üzerinden atılıyor.

O ona sallıyor, beriki ötekine hakkını helal etmiyor, derken biri çıkıp, diğerine, “O sana hakkını helal etmezse görürsün” diyerek ne olduğunu tam olarak anlamadığımız bir tartışma yaşanmaya başlıyor.

Yani parti içinde gizli kapaklı kalması gereken birçok mesele bugün sosyal medya üzerinden konuşulur ve her yere saçılır oldu.

Bu durum partinin eski il başkanlarından ve milletvekili adaylarından olan Ruhi Çavdar’ın dikkatini ve tepkisini çekmiş.

Bu konuyu yaptığı bir paylaşımında değerlendiren Çavdar, “Yazıklar olsun, basın ve sosyal medya üzerinden birbirleriyle polemiğe girenlere. Yazıklar olsun asli görevleri ortada dururken polemik içerikli basın toplantısı yapan idarecilere” diyerek hem nalına hem de mıhına vurmuş ve çok dikkat çekici bir uyarıda bulunmuş.

Hani pek haksız da sayılmaz, değil mi?

 

24 Mayıs 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR