Murat Aydın: Birlikspor'dan tek kuruş almadım!..

Aydın, federasyon olarak her zaman daha iyisini yapmak adına çalıştıklarını ve ülke genelinin üzerinde bir kurum olduklarını kaydetti. Aydın öte yand...

BÜYÜT

Aydın, federasyon olarak her zaman daha iyisini yapmak adına çalıştıklarını ve ülke genelinin üzerinde bir kurum olduklarını kaydetti. Aydın öte yandan görev yaptığı süre içerisinde Birlikspor'dan tek kuruş almadığını da vurguladı.

 

HEM GELMİYORLAR, HEM ELEŞTİRİYORLAR

Alt liglerdeki grupların kura çekimlerine ilgi olmadığını kaydeden Aydın, "Maalesef alt kategori gruplarında kura çekimlerine takım yöneticileri ilgi göstermiyor. Ardından sezon sonunda statü konusunda eleştiriler oluyor. Bunlar statünün bilinmemesi nedeniyle oluyor. Ancak herkes toplansa böyle durumlarla karşılaşmayız. 204 üyeden 255 üyeye ulaştık. 13000 lisanslı sporcumuz var ve yılda 5000 müsabaka oynatıyoruz. Yorumunu yaptı. Tek isteğimiz kötü alışkanlıkların önüne geçerek sporla insanları bir araya getirmek." dedi.

 

SİYASİ MALZEME OLMAYIZ

Siyasete malzeme olmadıklarını ve olmayacaklarını kaydeden KASKF Başkanı Murat Aydın, "Her siyasi partiye aynı mesafedeyiz. Bizi etkinliklerine davet eden herkesin davetine katılmaya gayret ediyoruz. Herkese destek oluruz, her çağrıldığımız yerde bulunuruz. Bulunacağız da... Elbette federasyonumuzdaki insanların her birinin siyasi düşüncesi var ama federasyonumuz herkese her yere karşı eşit hareket ediyor. Kimsenin bir diğerinden bizim nazarımızda üstünlüğü yok" diye konuştu.

 

HEPİMİZ STATÜYÜ BEKLİYORUZ

Amatör liglerin kontenjan ve statüsünün henüz netleşmediğine vurgu yapan Aydın, "Amatör liglerin statüsü ile ilgili fikirler ve düşünceler var ama kesinleşen bir şey yok. Bu konuda toplantılar yapacağız. En doğrusu yapılacaktır. Her geçen gün yeni spor alanları spor komplekslerine sahip oluyoruz. Bu anlamda bize destek olan tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum. Spor sahası inşaatları ülke adına oldukça önemli." yorumunu yaptı.

 

BİRİLERİ ANLATIYOR AMA...

Birlikspor'da görev aldığı zaman dilimi içerisinde başkanlık değil yöneticilik yaptığını ve kulüpten tek kuruş almadığını belirten Aydın, "Hiçbir profesyonellik dışı işin içinde yer almadım. Bugünden sonra da yer almam. Hiçbir maddi ve manevi kötü olayın içinde bulunmadım, bulunmam da söz konusu değil. İnsanlar bizlerin oralarda ne durumda çalıştıklarını bilmeden yorumlar yapsa da ben bugüne kadar şahsım olarak kendime yakışmayan bir tavır içinde bulunmadım. Birileri bir şeyler anlatıyor ama bizim ne durumda çalıştığımızı bilmeden yorum yapıyor" ifadelerine yer verdi.

 

TEK ASILAN BEN OLDUM

Başkan Aydın konuşmasının son bölümünde, Birlikspor ile ilgili kendisi hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi. Başkan Aydın, “Herkes bir şey söylüyor. Yazılanların hiçbirisi doğru değil. Ben Birlikspor’da başkan gibi davranmadım, sorumluluk alarak çalıştım. Maaş olarak bu işi yaptığımızda doğru değil. 9. haftada görevi bıraktım ve benden sonra her şey süt liman oldu. Merak edenler var ya şimdi... Öğrensinler... Bu kulüpten tek kuruş para almadım. Ama tek asılan ben oldum" diyerek sözlerini tamamladı.

29 Mayıs 2015 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR