BELSA esnafını istismar etmekten bıkmadınız mı?

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt’ün "Belsa esnafı hak ettiği hizmeti alam...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt’ün "Belsa esnafı hak ettiği hizmeti alamıyor" açıklamasına yanıt verdi. Her fırsatta Belsa esnafı üzerinden siyaset yapmayı alışkanlık haline getiren CHP’li yöneticilere bu alışkanlıklarının kâr değil zarar getireceğini ifade eden Bulut “Kendi amaçlarınız için Belsa esnafını istismar etmekten bıkmadınız mı?” diye sordu.

BELSA’DAKİ SORUNLARIN MİMARI SİZSİNİZ
Ensar Öğüt’ün açıklamalarını değerlendiren Bulut, "Sayın Ensar Öğüt sanırım Belsa’yı 18'er metrekare dükkanlar şeklinde kendi ufukları kadar dar yapan, asansör boşluklarını ve ortak alanları bile satarak bu karmaşanın mimarı olanın kendileri olduğunu unutmuş olmalı ki; Belsa üzerinden siyaset yapmaya çalışıyor. Üzülerek hatırlatırım ki Belsa’daki sorunların mimarı sizsiniz” dedi.

ESNAF KİMİN NE YAPTIĞINI
AYIRT EDEBİLİYOR
CHP tarafından adeta arapsaçına çevrilen Belsa’yı cazibe merkezine çevirmek adına yoğun bir gayret gösterdiklerini ve mesafe kat ettiklerine dikkat çeken Bulut “Belediye başkanları şehrin yönetimine aday olur. Ve o şehirdeki bütün kesimlere yönelik mesaj verir. Sayın Öğüt’ün sözlerine bakınca yönetime aday olduğunu zannediyor insan. Eğer Belsa Yönetimine adaylık için ısınma turları atıyorsanız bir diyeceğimiz yok. Ancak Belediye Başkanlığı adaylığı için siyasi manevra yeri olarak Belsa’yı görüyorsanız bu size oy kazandırmaz aksine oy kaybettirir. Lakin Belsa esnafı da, İzmit halkı da kimin kendisine hizmet ettiğini kimin ise kendisi üzerinden siyaset yaptığını çok iyi ayırt edebiliyor” dedi.

16 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR