KSMMMO’da 2 eğitim birden

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO), aynı gün içerisinde 2 ayrı etkinliğe ev sahipliği yaptı. Oda hizmet binasında ilk olarak T...

BÜYÜT

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO), aynı gün içerisinde 2 ayrı etkinliğe ev sahipliği yaptı. Oda hizmet binasında ilk olarak TÜRMOB Genel Saymanı Ülkü Sönmez tarafından, “Güncel Mesleki Sorunlar ve Uygulamalar” konulu sunum gerçekleştirildi. Ardından ise YMM İbrahim Değirmenci’nin “İnşaat İşlerinde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları” konulu semineri gerçekleştirildi.

 

AÇILIŞI ÖZCAN YAPTI

KSMMMO hizmet binasında gerçekleştirilen etkinlikler öncesinde açılış konuşmasını, Başkan Fikret Gökmen’in il dışında bulunmasından başkan yardımcısı Remzi Özcan gerçekleştirdi. Özcan, “Oda olarak eğitim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Kudret Taş da aramızda” diye konuştu.

 

KATILIM YÜKSEK OLDU

Yapılan konuşmanın ardından TÜRMOB Genel Saymanı Ülkü Sönmez ve YMM İbrahim Değirmenci sunumlarını gerçekleştirdiler. Meslek mensuplarının ve stajyerlerin ilgiyle takip ettiği sunum ve eğitim seminerine katılım oranı bir hayli yüksek oldu.

17 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR