MÜSİAD’dan TÜMSİAD’a ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengün, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Tüm Sanayici ve İşadamlar...

BÜYÜT

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengün, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti. MÜSİAD yöneticilerini, TÜMSİAD yönetim kurulu üyesi İrfan Barış, Erol Kara, Sabri Akyol, Ragıp Kurtoglu, Hamit Akın, Bilal Başçı ve Hasan Kanca’nın hazır bulunduğu ziyarette, kısa bir süre önce Umre’den dönen TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ağırladı.

ORTAK PROJEYE HAZIRIZ

Gayet samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette MÜSİAD ve TÜMSİAD’ın birbirine yakın kardeş dernek olduklarının altını çizen başkan Erdoğan Yılmaz, Kocaeli’nin önünü daha da açacak kent vizyonuna yakışır projeler üretme gayreti içinde olduklarını, kendileri ve diğer SİAD’ların da içinde olacağı Organize Sanayi Bölgeleri gibi ortak projeler geliştirmek istediklerini ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD yöneticilerine teşekkür etti.

KATMA DEĞER SAĞLAYACAK
MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı R.Bilal Şengün, kente katma değer sağlayacak her türlü projenin içinde olabileceklerini, bu konuda işbirliğine hazır olduklarını ifade ederek, TÜMSİAD’ı şu an dönem başkanlığını MÜSİAD’ın üstlendiği Kocaeli Kültür Teşekkülleri Platformunda görmeyi arzu etmekteyiz dedi.

29 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR