Dilovası’nda demokrasi nöbeti 19. gününde aynı heyecanla devam ediyor

Dilovası Belediyesi önündeki alanda demokrasi nöbeti, ilçe protokolünün ve binlerce ilçe halkıyla devam ettirildi. Güneşin batmasıyla birlikte Bele...

Dilovası Belediyesi önündeki alanda demokrasi nöbeti, ilçe protokolünün ve binlerce ilçe halkıyla devam ettirildi.

Güneşin batmasıyla birlikte Belediye önündeki alanda toplanan vatandaşlar  Kuran-ı Kerim tilaveti ile dualar edildi.

Belediye hizmet binası önündeki demokrasi nöbetine Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra,  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları,  sivil toplum örgütü temsilcileri, ilçede bulunan  siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı konuşmada “Demokrasi nöbetlerimize 19. Günde de burada olmakla büyük bir görev yapan değerli ilçe halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan Bey Demokrasi Nöbetimize iştirak ederek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine hoş geldin diyor, teşekkür ediyorum.

 Bu ülkeye ihanet etmeye çalışan hainlere halkımız canıyla kanıyla çarpışarak cevabını verdi. Bu aziz millete silah çeken, kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi kasta edenler en ağır şekilde cezalarını çekecekler. 19. günde de ülkemizin dört bir köşesinde sokaklara çıkan halkımıza ve darbe girişimine karşı, milli birliğimize destek veren tüm siyasi partilere ve yöneticilerine de teşekkür ediyoruz. Bugün birlik olma günüdür. Sayın Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan meydanlardan çekilebilirsiniz diyene kadar bu meydanlarda demokrasi nöbetine devam edeceğiz. Bir kez daha tekrarlıyorum,  Allah birliğimizi dirliğimizi ve huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat vermesin” dedi. 

03 Ağustos 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR