Ergün, destek verdi, destek istedi

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantısında esnafa destek verirken, 12 Haziran seçimleri için de...

BÜYÜT

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantısında esnafa destek verirken, 12 Haziran seçimleri için de destek istedi.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Şehir Restoran’da istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’ün yanı sıra ülke genelinde birçok oda başkanı katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya’nın ardından Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESS) Başkanı Bendevi Palandöken “Türkiye’nin yüzde ellisi buradadır. Büyük kentlerin başkanları buradadır. 1.5 aydır ülkeyi geziyoruz, yeninden yapılandırmanın sonuna doğru gelinmektedir. KOSGEB kredilerinin yeni alternatif modelleri ortaya çıktı. Bankalar Birliği ile yapılan sözleşme sonrasında kredi kartlarının yeninden yapılandırılması sağlandı. Esnafların işlerinin açılmasıyla ilgili gereken talimatlar Başbakanımız tarafından verildi” dedi.

DESTEK VERDİ DESTEK İSTEDİ
Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün ise yaptığı konuşmada, “Esnaflarımızla her zaman bir aradayız. 2 yıldır tam anlamıyla birliktelik içerisinde çalışıyoruz. Esnaflarımızın gelişmesine yönelik projeler hazırlandı, uygulamaya konuldu. KOSGEB desteklerinden faydalanılmasını hep birlikte hazırladık. Bazı sorunlarımız var. Zaman içerisinde çözülecektir. Yolumuza açıktır, planlarımız ve stratejimiz bellidir. Türkiye’de günübirlik işler geride kalmıştır. Esnaflarımız önünü görmektedir. Ülkemizde ekonomik anlamda kaygı bulunmamaktadır. Enflasyonu 5’e hapsedeceğiz. Biz sizlerin önünü açacağız. Sizde bizim yolumuzu tıkamak isteyenlere fırsat vermeyin ”dedi.

09 Haziran 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR