BAŞSİAD, CHP Başiskele İlçe Teşkilatını ağırladı

Ziyaret esnasında CHP İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri BAŞSİAD’ı yakından takip ettiklerini, BAŞSİAD’ın öncelikle Başiskele olmak üzere Kocaeli...

BÜYÜT

Ziyaret esnasında CHP İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri BAŞSİAD’ı yakından takip ettiklerini, BAŞSİAD’ın öncelikle Başiskele olmak üzere Kocaeli için ciddi bir değer olduğunu, kurulduğu günden bu yana yaptıkları faaliyetlerin önemini ve bu faaliyetler ışığında ileride yapabileceklerini gördüklerinde duydukları mutlulukları ifade ettiler.

 

CHP Başiskele İlçe Başkanı Sayın İrfan Keskin “Başiskele için biz STK’larla her zaman iş birliği yapmaya hazırız, elimizden geldiği kadar ilçemiz için yapabileceğimiz ne varsa BAŞSİAD’la projelerde birlikte olmak isteriz. Böylesine genç ve dinamik bir yönetim kuruluna sahip olan derneğiniz ilçemiz başta olmak üzere Kocaeli’miz için önemli bir değerdir. Sürekli proje üreten ve hayata geçiren gençlerin sivil toplum kuruluşlarında idareci olması bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir” dedi.

 

Bizler sanayici ve işadamıyız, ticaretin siyaseti olmaz. Her türlü düşünce ve fikre açık bir derneğiz, dinlemekten keyif alıp, sorgulamaktan asla çekinmeyiz ve bizim hedeflerimize uygun ise uygulamaktan da geri durmayız. BAŞSİAD olarak bölgemiz insanına ve ticaret erbaplarına hizmet etmek için buradayız diyen BAŞSİAD Yönetin Kurulu Başkanı Barış Arat "Elbette ki bölgemiz için hem yurtiçi hem de yurtdışı temaslarımızda Başiskele ve Kocaeli’mizi anlatıyor ve yatırımcı getirmek için çalışmalar yapıyoruz. Başiskele yeşil sanayisiyle ve turizmiyle ön plana çıkan, ferah yerleşim yapılanması ve yeşil alanlarıyla Kocaeli’nin markalaşan şehridir” dedi.

CHP Başiskele teşkilatının bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren BAŞSİAD yönetim kurulu üyeleri, başta Başkan Keskin ve yönetimine, önümüzdeki seçim süreçlerinde başarılar dileyerek temennilerini iletti.

03 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR