Diş fobinizi Özel Marka’da yeneceksiniz

Kocaeli, yeni bir diş hastanesine daha kavuşuyor. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, cumartesi günü kapılarını resmen açıyor. Diş sağlığına uzun...

Kocaeli, yeni bir diş hastanesine daha kavuşuyor. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, cumartesi günü kapılarını resmen açıyor. Diş sağlığına uzun yıllarını vermiş, konusunda uzman 6 hekimin bir araya gelerek kurduğu Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 23 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te açılıyor. “Ailenizin diş hekimiyiz” sloganıyla yola çıkan Marka, her yaş grubundan hastaya hizmet verecek, diş fobisini de ortadan kaldıracak.

 

YAHYA KAPTAN’DA HİZMETE GİRECEK

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosuyla Yahya Kaptan Mahallesi’nde, Arastapark AVM bünyesindeki son derece modern ve şık binada hizmet verecek olan Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılışı öncesinde kahvaltılı bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısında, Marka’nın uzman kadrosu hakkında basın mensuplarına bilgilendirme yapıldı.

 

KOCAELİ’DE İLK VE TEK “A TİPİ” MERKEZ

Bilindiği gibi, 3 Şubat 2015’te Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik gereği ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan özel sağlık kuruluşları A ve B tipi olarak sınıflandırıldı. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de “A tipi” ağız ve diş sağlığı merkezlerden biri. A tipi merkezler, modern ve çağdaş fiziki koşullarda, uzman personelle hizmet veren merkezler olarak biliniyor. Kahvaltıda bilgilendirmede bulunan Dr. Dt. Semih Taşveren, “Eğer diş fobiniz varsa, iğne görmeye dayanamıyorsunuz, o koltuğa oturamıyorsunuz ve şiddetli diş ağrısı çekiyorsunuz sizi genel anestezi ameliyathanemizde tedavinizi yapıyoruz” dedi.

 

“GÜÇLÜ BİR YAPIDAYIZ”

Taşveren, A tipi merkezlerin koşulları diğer sınıflara göre çok daha ağır olduğunu belirterek, “Teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilen, gelişmiş materyal ve üretim kalitesiyle garantili sağlık hizmeti vermeyi hedefleyen A tipi ağız diş sağlığı merkezleri, ülkemizde önemli bir boşluğu dolduracak. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de Kocaeli’de güçlü bir yapıyla halkın karşısına çıkarak, sağlık hizmetini kaliteli ve uygun fiyata sunmayı amaçlıyor” diye konuştu.

 

HEDEF; DÜNYA MARKASI OLMAK

Taşveren, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemiz sağlık turizmi sektöründe dünyanın üçüncü ülkesi konumunda. Ağız ve diş sağlığı konusunda da sayılı ülkeler arasında yer alıyoruz. Türkiye sağlık alanında dünyada liderliğe oynarken, Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de bunun bir parçası olmak amacıyla yola çıktı. Hedef; sadece ulusal değil, dünya markası olabilmek.”

 

OTOPARK SORUNU YOK

Marka Diş diş sağlığına yıllarını vermiş, konularında uzman 6 hekim tarafından kuruldu. Yahya Kaptan bölgesinin seçilmesindeki sebep ise merkezi olması, kolay ulaşım ve otopark sorunu olmaması. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Arastapark AVM’nin hemen yanındaki 1000 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek. Merkezde modern bir ameliyathaneden hasta müşahede birimine, çocuk kliniğinden çocuk oyun alanlarına, gelişmiş radyoloji görüntüleme biriminden dinlenme alanlarına kadar her şey düşünülmüş. Merkezde konusunda uzman 10 doktor ve 1 anestezi uzmanı görev yapacak. Merkezde ayrıca 20 yardımcı personel görev yapacak ve sıfır yaştan geriatri hastalarına kadar bütün yaş gruplarının tedavisi yapılacak.

 

ENGELLER KALKIYOR

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, engelleri kaldırmak için de harekete geçti. Neredeyse imkansız olarak bilinen engellilerin diş tedavileri bundan böyle Marka’nın uzman kadrosu gözetiminde, sedasyon veya genel anesteziyle yapılabilecek. Marka’nın hedeflerinden biri de diş fobisini ortadan kaldırmak. Buket SEZER

 

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çocuklar için ayrı bir oyun odası oluşturulmuş.

oda-004.jpg

 

Merkezde diş hastalıkları ile ilgili olarak fobisi olanlar için özel uygulamalar veriliyor.

,-011.jpg

 

Kurucular Semih Taşveren, Hasan Acar ve eşi Rukiye Acar, Erdem Etkin, ile Akın Yağan kahvaltıda basın mensuplarıyla buluştu.

mar-001.jpg

 

ÖZEL MARKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ HEKİMLERİ

Dt. HASAN ACAR

has-012.jpg

1982 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1987-2015 yılları arasında İzmit Derince’de serbest diş hekimi olarak çalışıyordu. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucu ve yönetici diş hekimidir.

 

Dr. Dt. SEMİH TAŞVEREN

semih.jpg

1992 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2000 yılında doktorasının protetik diş tedavisi uzmanı unvanı ile tamamladı. 2008’den itibaren Kocaeli’de ikamet ediyor. Çeşitli hastanelerde kurucu yönetici olarak görev yaptı.

 

Dr. Dt. AKIN ERDEM YAĞAN

akin-001.jpg

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Erciyes Üniversitesi’nden 2014 yılında periodontolog unvanı ile doktorasını tamamladı. İki yıldır Kocaeli’de ikamet ediyor. Özel Marka’da görev yapıyor. Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanıdır.

 

Dr. Dt. GÜLŞAH YAĞAN

gulsah-001.jpg

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Doktorasını 2015 yılında Erciyes Üniversitesi’nde ortodonti uzmanı unvanı ile tamamladı. İki yıldır ilimizde yaşıyor. Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde ortodonti uzmanı olarak görev yapıyor.

 

Dr. Dt. SERHAT ŞAHİN ÇALIŞKAN

serhat-007.jpg

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Doktorasını 2011 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde pedodontist unvanı ile tamamladı. Kocaeli’de şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, Pedodonti Uzmanı olarak görev yapıyor.

 

Dr. Dt. SERAP MOROĞLU ÖZDAMAR

serap-002.jpg

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2012 yılında doktorluğunu tamamladı. İstanbul’da yaşıyor. Özel Marka Diş Sağlığı Merkezi’nde ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanı olarak görev yapıyor.

 

Dt. RUKİYE ACAR

rukiye.jpg

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1989-2000 yılları arasında Derince’de çalıştı. 2000-2015 yılları arasında İzmit’te serbest diş hekimi olarak çalışmış olup şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmaktadır.

 

Dt. ERDEM ETKİN

erdem-001.jpg

1998 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olmuştur. 2003-2015 yılları arasında Adapazarı ve İzmit’te serbest diş hekimi olarak çalışmış olup, şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmaktadır.

 

Dt. SEBAHATTİN ÖZKESER

sebahattin.jpg

2010 yılında girdiği Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimi Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Meslek hayatına serbest diş hekimi olarak devam etmekte olup, şu an Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev yapmaktadır.

20 Ocak 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Mahmut - Maşallah semih bey de izmite yeni yerler kazandirip duruyor, kendisini bidaha aynı yerinde bulamıyoruz. Kartepe mavi şimdi de marka... kendisi çekirge misali...

Yanıtla . 0Beğen 20 Ocak 11:45
01

zeynep - semih beyi mavi diş hastanesinde tanıdım. Kendısı cok kıbar ve işini çok iyi yapan biridir. Diş tedavısınden korkanlar ıcın gonul rahatlıgıyla gıdebılecegınız bıridir. Ayrıca fiyatlarıda bu piyasaya göre oldukca uygundur.Kendısını tekrar buldugum ıcın ve bu yenı yerı ızmıte kazandırdıgı ıcın cok memnun oldum..

Yanıtla . 0Beğen 20 Ocak 11:45
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR