AK Parti İzmit’te kongre sonrası ilk toplantı yapıldı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilen 3. Olağan kongrenin ardından yeni yönetimiyle ilk toplantısını geçtiğimiz...

BÜYÜT

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilen 3. Olağan kongrenin ardından yeni yönetimiyle ilk toplantısını geçtiğimiz akşam parti binasında yaptı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla yapılan toplantıda tüm yönetim kurulu üyeleri tam kadro hazır bulundu. İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve yönetimini tebrik Başkan Doğan, “Başkanımıza bu zorlu koltuğu yeniden tercih ettiği ve sizler de bu görevlere talip olduğunuz için teşekkür ederiz” dedi.

 

‘UYUM İÇİNDE BİR SÜREÇ YAŞANDI’

Toplantının açılışında söz alan İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “Ekip ruhuyla hep birlikte süreci bitirdik. Bundan sonra yeni arkadaşlarımızla, genç ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz. İzmit’te ki birlikteliğimizi kongremizde de gördük. Bundan sonra da hep beraber göreceğiz. Tabi burada İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın da teşkilatlarımızla uyumlu çalışmasının çok katkısı vardı. İlçemizde gayet güzel birlik ve beraberlik içinde uyum içinde bir süreç yaşandı. Sürecimizi daha da güçlenerek devam edeceğiz” dedi.

 

‘SAMİMİ ÇALIŞMALAR, BAŞARILI SONUÇLAR’

4 yıl boyunca yürüttüğü ilçe başkanlığı döneminde İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile çok güzel ve başarılı çalışmalar yürüttüklerinin vurgusunu yapan Korkmaz, “Bu samimi güzel çalışmanın sonucunda güzel sonuçlar elde ettik. İzmit’te tarihi bir seçim yaşadık. Hamdolsun alnımız ak bir şekilde de çıktık. Bu konuda tekrar belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak sözü İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a bıraktı.

 

‘HİZMET İÇİN SİYASET YAPILIR’

İlk yönetim kurulu toplantısına katılmaktan büyük mutluluk duyduğunun altını çizen Başkan Doğan, “Siyasette hedeflerin olması kadar doğal bir şey olamaz. Ama sadece makam mevki için siyaset yapılmaz. Asıl olan hizmet etmek için siyaset yapılmasıdır. Herkes elinden geldiğince katkı sağlar. Benim yaptığım katkıdan ne olur demeyin. Herkes elinden geldiği desteği vermeli. Biz size teşekkür ederiz. Başkanımıza tekrar bu zorlu koltuğa aday olduğu için teşekkür ediyoruz. Sizlere de böyle bir isteğiniz olduğu için teşekkür ediyoruz” dedi.

18 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR