Ligde son durum

DEMİRSPOR: 1 KANDIRA BLD GB: 0 STAT: Derince DEMİRSPOR: Tümay ***, Serhan ***, Koray ***, Aykut ***, Onur ***, Ümit ** (Dk 86 Muhammet Oral **)...

BÜYÜT

DEMİRSPOR: 1

KANDIRA BLD GB: 0

STAT: Derince

DEMİRSPOR: Tümay ***, Serhan ***, Koray ***, Aykut ***, Onur ***, Ümit ** (Dk 86 Muhammet Oral **), Gökalp ***, Gökhan Özkanlı ****, Muhammet ** (Dk 71 Eşref **), Sezgin **, Kerem ** (Dk 85 Gökhan Gülle ***)

KANDIRA BLD GB:  Emircan ***, Emre ***, Mehmet ***, Eray ***, Celalettin ***, Akın ***, Fatih ** (Dk46 Turgay **), Rüstem **, Vedat ** (Dk 65 Gökhan **), Tolga ***, Mesut ** (Dk 81 Uğur **)

GOLLER: Gökhan Özkanlı Dk 90

 

MAP ŞENERSPOR: 0

HEREKE YILDIZSPOR: 3

STAT: Cephanelik

HAKEMLER:   Deniz Kükrek ***,  Mesut Kük ***, Samet Malkoçoğlu ***

MAP ŞENERSPOR: Ahmet **, Yiğithan ***, Kadir **, Mehmet **, Sabri **, Semih **, Aytekin **, Engin ** (Dk z76 Savaş **), Coşkun ** (Dk 50 Akif  **), İbrahim ***, Erdal ** (Dk 83 Barış **)

HEREKE YILDIZSPOR: Mehmet ***, Serkan ***, Hakan Tural ***, Uğur ***, Mustafa ***, Hakan Tan ***, Erdoğan ***, Ender *** (Dk 68 Oğuzhan ***), Cihan *** (Dk 82 Ufuk ***), Gökhan ***, İsmail *** (Dk 55 İshak ***)

GOLLER: Uğur Dk 38, İsmail Dk 48, Erdoğan Dk 78

 

ÇAYIROVA ŞEKERPINAR GB: 4

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR: 3

STAT: Şekerpınar

HAKEMLER: Özcan Kılıçkeser *, Erhan Yalta **, Alper Gür **

ÇAYIROVA ŞEKERPINAR GENÇLER BİRLİĞİ: Selahattin ***, Ömer ***, Süleyman ***, Yasin *, Yalçın ***, Hasan *** ( Dk 82 Turgay **), Fatih  ** ( Dk 58 Murat ***), Hüseyin ***, Emre ***, Bora ***, Abdullah ** ( Dk 76 Osman)

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR: Mustafa ***, Sercan ** (Dk 72 Tansu **), İbrahim ***, Furkan Uzun ***, Samet **, Arda ***, Ceyhun  ** ( Dk 68 Halil) **, Eray ****, Furkan Aydoğdu ***, Kadir **, Utku ** (Dk 86 Furkan Filiz **)

GOLLER: Hüseyin Dk.20, Hasan Dk.65, Emre Dk.75, Murat Dk 85 (Şekerpınar Gençler Birliği), Eray Dk.25 ve 37, Furkan Aydoğdu Dk.60  (Kocaeli Yenişehirspor)

KIRMIZI KART: Yasin Dk 87 (Çayırova Şekerpınar Gençler Birliği)

 

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR: 1

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: 7
STAT: 
Mehmet Ali Kağıtçı (2.küme C)
HAKEMLER: Can Furuncu **, Serkan Yılmaz ***, Rasim Çetin ***

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR: Mert **, Kadir *, Ergün *, Ali **, Bülent *, Barış **, Mesut *, Mehmet **(Gürkan **), Hakkı *, Ahmet **(Osman *), Burak **

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: Gökhan ***, Rahman ***(Yavuz Selim **), Hakkı ***, Sercan **, Hayrettin **, Ferdi **, Orhan ***, Burak **(Emin *), Samet ***, Yunus Emre ****, Yavuz **(Özay ****)

GOLLER: Barış (dk 17) (Çınarspor), Özay (dk.48-60-74), Yunus Emre (dk.67-85-87), Sercan (dk.72)  (Çayırtepe)

 

 

DERİNCE GB:1

Y.Y.BARBAROS:3

STAT: Derince (2.Küme G)

HAKEMLER: Enes Kanpara **, Uğur Mahmut Zengin **, Faruk Eniş **

DERİNCE GB: Sertaç ***, Sinan *, Cihan **, Murat **, Nuri ***, Akın *(Serhat *), Cevdet *, Hüseyin **, Okan *, Oğuzhan *(Polat **), Ferdi ***

Y.Y.BARBAROS: Gökhan ***, Murat Kan ***, Metehan ***, Murat ***, İsmail ***(Enes *), Mustafa Elverdi ***, Emrah ***, Yasin ***, Mustafa Sarıca ***, Aykut *(Mert *)(Soner *)

GOLLER: Ferdi (dk 13), Mustafa Sarıca (dk 21),Metehan (dk 60), Emrah (dk 67)

KIRMIZI KARTLAR: Cihan (dk 75), Cevdet (dk 82), Sinan (dk 86)

 

AMATÖR SÜPER LİG PLAY-OFF GRUBU 3. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Hereke Yıldızspor               3          3          0          0          8          0          9

2-Başaranspor                       3          1          1          0          5          4          5

3-Demirspor                           3          1          2          0          4          3          5

4-Çamçukurspor                    3          1          1          1          4          7          4

5-Kandıra BLD GB                 3          1          0          2          2          2          3

6-Çay Şekerpınar GB                        3          1          0          2          7          8          3         

7-Kocaeli Yenişehir                3          0          2          1          4          5          2

8-Map Şenerspor                   3          0          1          2          0          5          1

           

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Map Şenerspor-Hereke Yıldızspor:0-3         

Demirspor-Kandıra BLD GB: 1-0

Çay Şekerpınar GB-Kocaeli Yenişehirspor: 4-3

Başaranspor-Çamçukurspor:            1-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Kocaeli Yenişehirspor-Başaranspor:

Kandıra BLD GB-Çay Şekerpınar GB:

Hereke Yıldızspor-Demirspor:

Çamçukurspor-Map Şenerspor:      

 

1AMATÖR KÜME PLAY-OFF A GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Kartepe BLD                       4          2          2          0          6          3          8

2-İhsaniyespor                       4          2          0          2          3          8          6

3-Bağçeşmespor                    4          1          2          1          7          3          5         

4-İzmit Yenimahalle               4          0          2          2          2          4          2

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA                               

İzmit Yenimahalle-İhsaniyespor: 0-1

Kartepe BLD-Bağçeşmespor: 2-1

                                              

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Bağçeşmespor-İzmit Yenimahalle:

İhsaniyespor-Kartepe BLD:

 

1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF B GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Tayfunspor              4          4          0          0          15        5          12

2-Kocaeli 1937 Sekaspor      4          2          1          1          10        6          7

3-Kullarspor                            4          1          0          3          5          13        3

4-Tavşancılspor                     4          0          1          3          4          10        1

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Gebze Tayfunspor-Kullarspor; 5-2

Tavşancılspor-Kocaeli 1937 Sekaspor: 1-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Kocaeli 1937 Sekaspor-GebzeTayfunspor:

Kullarspor;-Tavşancılspor:

 

1AMATÖR KÜME PLAY-OFF C GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük GB                          4          3          1          0          7          4          10

2-Halıdere BLD                      4          2          0          2          6          4          6

3-Çamlıtepespor                    4          1          1          2          5          8          4

4-Çenesuyu Plajyolu              4          1          0          3          9          11        3

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Gölcük GB-Halıdere BLD 1-0

Çenesuyu Plajyolu-Çamlıtepespor: 2-3

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Çamlıtepespor:-Gölcük GB:

Halıdere BLD-Çenesuyu Plajyolu:

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-İzmit GB                              4          2          2          0          8          6          8

2-İzmit Sanayispor                 4          2          0          1          14        10        7         

3-Şirintepe GB                       4          2          1          1          6          6          7

4-Üçtepespor                         4          1          1          2          7          6          4

5-Maliyespor                          4          1          1          1          8          9          4

6-Yeni Kandıra                       4          1          0          3          5          11        3

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA                               

İzmit GB-Yeni Kandıra: 3-2

Şirintepe GB-Maliyespor: 4-1

Üçtepespor-İzmit Sanayispor: 3-3

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Yeni Kandıra-Şirintepe GB:

Maliyespor-Üçtepespor:

İzmit Sanayispor-İzmit GB:

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 4 HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Mertspor                             4          3          0          1          11        7          9

2-Yeni Kocaelispor                 4          2          2          0          15        8          8

3-Yuvam İzmitspor                4          2          0          2          5          8          6

4-KYÖD                                 4          1          2          1          8          7          5

5-Kirçeocaklarıspor                4          1          2          0          8          7          5

6-Üçyoldoğu                          4          0          0          4          4          12        0

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Kirçocaklarıspor-Mertspor: 0-3

KYÖD-Yeni Kocaelispor: 3-3

Yuvam İzmitspor-Üçyoldoğuspor: 2-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Mertspor-KYÖD:

Üçyoldoğuspor-Kirçocaklarıspor:

Yeni Kocaelispor-Yuvam İzmitspor:

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Çayırtepe Gençlik               4          4          0          0          13        2          12

2-Tekspor                               4          3          0          1          13        1          9

3-Kocaeli Güneşspor             4          3          0          1          11        3          9

4-İzmit FK                              4          2          0          2          7          8          6

5-Tüysüzler Çınar                  4          0          0          4          3          21        0

6-Beşyol Zabıtan                    4          0          0          4          0          12        0

Not: Beşyol Zabıtanspor ligden çekildi

 

TOPLU SONUÇLAR 4. HAFTA

İzmit FK-Tekspor: 0-4

Kocaeli Güneşspor-Beşyol Zabıtan: 3-0 (Hükmen)

Tüysüzler Çınar-Çayırtepe Gençlik: 1-7

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Tekspor- Kocaeli Güneşspor:

Çayırtepe Gençlik-İzmit FK:

Beşyol Zabıtan-Tüysüzler Çınar:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Arslanbey BLD                   3          3          0          0          11        3          9         

2-Kocaeli Nusretiye               2          2          0          0          14        2          6

3-Uzuntarala BLD                  4          2          0          2          16        8          6

4-Sarımeşe BLD                    2          2          0          0          12        4          6

5-Arslanbey Org. Sanayi       3          2          0          1          8          3          6

6-Akmeşespor                       4          0          0          4          8          25        0

7-Derbent Esnafspor             4          0          0          4          2          24        0

           

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Kocaeli Nusretiye-Akmeşespor: 11-2

Uzuntarla BLD-Arslanbey BLD: 1-3

Sarımeşe BLD-Derbent Esnafspor: 3-0 (Hükmen)

Arslanbey Organize Sanayi (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Arslanbey Organize Sanayi-Uzuntarla BLD:

Derbent Esnafspor-Kocaeli Nusretiye:

Arslanbey BLD-Sarımeşe BLD:

Akmeşespor (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Karamürselspor                  4          4          0          0          15        4          12

2-Gölcük Asarköyspor           4          3          0          1          12        7          9

3-Karamürsel Akçatspor        4          2          1          1          9          5          7

4-Karamürsel Barbaros         4          1          0          3          6          10        3

5-Seymen Karşıyaka             4          0          2          2          6          13        2         

6-Pazarköyspor                     4          0          1          3          4          13        1                     

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Karamürsel Akçat-Karamürsel Barbaros: 2-0

Seymen Karşıyaka-Gölcük Asarköy: 1-5

Pazarköyspor-Karamürselspor: 1-5

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Karamürsel Barbaros-Seymen Karşıyaka:

Karamürselspor-Karamürsel Akçat:

Gölcük Asarköy-Pazarköyspor:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük Şirinköy                  4          2          1          1          12        10        7

2-Ulaşlıspor                            3          2          0          1          5          4          6

3-Kızderbentspor                    4          1          3          0          5          4          6                     

4-Yalakderespor                    3          1          1          1          2          4          4

5-Bahçecikspor                      2          1          0          1          7          4          3

6-Yuvacıkspor                                   3          1          0          2          6          5          3

7-Karamürsel Ereğli               3          0          1          2          2          8          1

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Bahçecikspor-Ulaşlıspor: (Kar nedeniyle ertelendi)

Gölcük Şirinköy-Yuvacıkspor: 4-3

Karamürsel Ereğlispor-Kızderbentspor: 1-1

Yalakderespor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Yalakderespor-Gölcük Şirinköy:

Kızderbentspor-Bahçecikspor:

Yuvacıkspor-Karamürsel Ereğlispor:

Ulaşlıspor (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-İlimtepe FK                         3          3          0          0          20        2          9

2-Yeniyalı Barbaros               4          3          0          1          10        5          9

3-Derince Atılımspor              4          3          0          1          12        8          9

4-Derince GB                         3          2          0          1          8          5          6

5-Körfez İlçesi Birlikspor        3          1          0          2          5          17        3

6-Kirazlıyalıspor                      3          0          0          3          4          10        0

7-Yarımcaspor                       4          0          0          4          0          12        0

Not: Yarımcaspor ligden çekildi        

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Derince GB-Yeniyalı Barbaros: 1-3

Yarımcaspor-İlimtepe FK: 0-3 (Hükmen)

Kirazlıyalıspor-Derince Atılım: 1-3

Körfez İlçesi Birlikspor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Körfez İlçesi Birlikspor-Yarımcaspor:

Derince Atılım-Derince GB:

limtepe FK-Kirazlıyalıspor:

Yeniyalı Barbaros (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME H GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Kirazpınar                4          4          0          0          11        3          12

2-Darıca Mar. Osmangazi     4          3          0          1          8          6          9

3-Denizliköyüspor                  4          2          0          2          6          5          6

4- Çerkeşlispor                       4          2          0          2          5          5          6

5-Gebze Karadeniz                4          1          0          3          6          10        0

6-Mollafenarispor                   4          0          0          4          4          11        0

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Gebze Karadeniz-Çerkeşlispor: 1-2

Darıca Marmara Osmangazi-Gebze Kirazpınar: 0-3 (Hükmen)

Mollafenarispor-Gebze Denizliköyspor: 1-3

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Çerkeşlispor-Darıca Marmara Osmangazi:

Gebze Denizliköyspor-Gebze Karadeniz:

Gebze Kirazpınar-Mollafenarispor:

 

2.AMATÖR KÜME K GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Beşköy GB             4          3          0          1          14        8          9

2-Darıcaspor                          4          2          1          1          7          4          7

3-Çayırova Gümüşspor         4          2          1          1          10        12        7

4-Gebze Muallimköy             4          2          0          2          8          7          6

5-Diliskelesispor                     4          1          1          2          12        9          4

6- Trakyaspor                        4          0          1          3          7          18        1

 

TOPLU SONUÇLAR 4.HAFTA

Çayırova Gümüşspor-Diliskelesispor: 4-3

Gebze Beşköy GB-Gebze Muallimköy: 3-2

Trakyaspor-Darıcaspor: 1-5

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI 5.HAFTA

Diliskelesispor-Gebze Beşköy GB:

Darıcaspor-Çayırova Gümüşspor.

Gebze Muallimköy-Trakyaspor

16 Şubat 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR