“Türkmen Dağı düşerse Türkiye düşer”

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, son günlerde Türkmen Dağı’nda yaşanan olaylarla ilgili Sabri Yalım Parkı’nda basın açıklaması düzenledi. Yücel Alpa...

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, son günlerde Türkmen Dağı’nda yaşanan olaylarla ilgili Sabri Yalım Parkı’nda basın açıklaması düzenledi. Yücel Alpay Demir’in gerçekleştirdiği açıklamaya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Yaşar Şanlı, Ülkü Ocakları Şube Başkanı İbrahim Özcan ve ülkücüler katıldı.

 

ice1-011.jpg

 

KONTROL TÜRK DÜŞMANLARINA GEÇTİ

 Türkmen Dağı ile ilgili açıklama yapan Yücel Alpay Demir, “Bizler Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Olarak Türkmendağı için canlarını veren kahraman erlerimizin , soydaşlarımızın sesi ve sözcüsü olabilmek için oradaki sahipsizliği duyurabilmek için buradayız  bölgesel öneminden , kurulmak istenen yeni , küçük , kukla ve piyon devletlere, engel teşkil ettiğinden dolayı ve en önemliside bölgedeki bin yıllık Türk Hakimiyetini - Türk izlerini yok edebilmek için - başta Rusya , Suriye ve Amerika ile birlikte 7 gün boyunca bombalanan bin yıllık Türk toprağı Türkmen dağı 2 gün önce düşürüldü. Kontrol tamamen rejim güçlerinin yani Türk düşmanlarının eline geçti” ifadelerinde bulundu.

 

TÜRKMEN DAĞI SAHİPSİZ

Demir, “Malesef Türkmendağı, sahipsizlik ve silahsızlık yüzünden düştü. hükümet yetkililerine ve Türkiye Büyük Millet Meclisindeki vatansever Milletvekillerine seslenmekten , görev ve sorumluluklarını hatırlatmaktan ileri gidemiyoruz. Düşenin dostu olmaz derler ya hani. Türkmen dağının ve o dağın aslanı Türkmen kahramanların düşmeden önce de bizden başka dostları zaten yoktu Bizler varımız kamplara değil , varımızı yoğumuzu ve canımızı dağlara taşıdık. Maalesef yâralarını saran - sırtını sıvazlayan - ekmeğini bölen - yanına giden , parasını bölüşen - Türk Milliyetçisi ocak , vakıf , dernek , belediye ve kurumlardan başka kimseleri olmadı” şeklinde konuştu.

 

TÜRKMEN DAĞI TAMAMEN DÜŞERSE , TÜRKİYE DÜŞER

 Türkmen Dağı düştüğünde Türkiye’nin de düşeceğini belirten Demir, “Törenlerde salladığınız Kılıçlarınız VE paslanmasın diye sakladığınız kınlarınız hiç bir işe yaramaz o zaman , biz üzerimize düşeni yaptık , sizde yapın Neferimiz vardı yolladık , paramız vardı verdik , merhemimiz vardı sürdük , sargı bezimiz vardı sardık , ama güdümlü füzelere , haçlı tanklarına , sınır tanımayan uçaklara ve bölücülerin attığı roketlere karşılık silahımız yok. Geriye ölmek kalıyor , öldük Türkmendağı Düştüğünde sizinde vicdanlarımızda öldüğünüz gibi,  Türkün yiğit aslanlarının , laboratuarda ürtilen işid vahşileri kadar sahibi maalesef yok. Ne idüğü belirsiz caniler kadar silahları yok. Artık olan oldu diyemezsiniz Hiç bir şey için geç değil Türkmendağı her şeye rağmen bizim  Devletimizi ve ordumuzu yönetenlere görevlerini hatırlatmak istiyoruz. Görevlerini ve sorumluluklarını ihmal edenleri , sahipsiz bırakanları kamu oyunun bilgisine , Yüce Türk Milletinin vicdanına ve Yüce Allah’a havale ediyoruz. Türkmen dağı düştü. Ama Türkler düşmediği için geri aldık Türkmen Dağı elbet terkedilmeyecek , cennet vatanımızın bir bahçesi olmaya devam edecek , dünyada şer tükenmiyorsa Türktede er tükenmeyecek. Zaten bizim Varlığımız Türk Varlığına Armağan Ne mutlu Türküm Diyene” diye konuşmasını sonlandırdı.

Ahmet HAZER

18 Haziran 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

Türk - Düşmedi düşmeyecek türksoyu sizinle

Yanıtla . 0Beğen 18 Haziran 15:09
02

dağ - dağ düşüyorsa git kurtar türkiye sanamı kaldı

Yanıtla . 0Beğen 18 Haziran 15:09
01

GÜLTEKİN BOZAN - Bu sıcak günde insanların gönüllerinin Türkmendağında olmasını görmek.Hepimizi mutlu etti.Bunun mimarı olan Yücel Alpay DEMİR Başkan'a ve emeği geçenlerden Allah razı olsun.Türkmendağı düşmeyecektir.

Mehmet Ali Paşa Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı

Yanıtla . 0Beğen 18 Haziran 15:09
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR