ODTÜ KYÖD okulları Eko-Okul

    Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi’nin düzenlediği atık toplama yarışması sonuçları ODTÜ KYÖD Okullarının yüzünü güldürdü. İzmit Be...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi’nin düzenlediği atık toplama yarışması sonuçları ODTÜ KYÖD Okullarının yüzünü güldürdü. İzmit Belediyesi’nin yarışmasında ODTÜ KYÖD İlkokulu en çok atık pil toplayan 2. Okul olurken, Kocaeli Belediyesinin yarışmasında ODTÜ KYÖD Ortaokulu en çok atık pil toplayan 2.okul, aynı atık türünde ODTÜ KYÖD İlkokulu 3. olarak dereceye girerek projeksiyon cihazı, fen bilgisi seti ve çok fonksiyonlu yazıcı kazandı. İzmit Belediyesi’nde düzenlenen törende Feray Bayhan Yıldız ve Senem Bayrak ödülleri okul adına Başkan Nevzat Doğan’ın elinden aldılar.

ÇEVRENİN ÖNEMİ

ODTÜ KYÖD Okulu’nda da Eko Okul kapsamında yapılan atık toplama kampanyası sonuçları doğrultusunda kupa ve madalya töreni yapıldı. Törende ilkokul kademesinde en çok atık toplayan Ege Yılmazsönmez, Çağan Güneş, Göktuğ Bilgetürk; ortaokul kademesinde de en çok atık toplayan Kayra Özdemir, Arda Biçer, Ahmet Efe Erdem madalya almaya hak kazandı. Sene boyunca en çok atık toplayan 3-B ve 8-A sınıflara kupalarını okul müdürü Güler Telli takdim etti. Törende çevrenin önemini daha vurgulayan Eko Okul Koordinatör öğretmenleri, gelecek yıllarda da çevre bilincini artırıcı projeler yapacaklarını belirtti. 

MADALYA VERİLDİ

ODTÜ KYÖD Okulunda da Eko Okul kapsamında yapılan atık toplama kampanyası sonuçları doğrultusunda kupa ve madalya töreni yapıldı. Törende ilkokul kademesinde en çok atık pil, kağıt ve elektronik toplayan Ege Yılmazsönmez, Çağan Güneş, Göktuğ Bilgetürk; ortaokul kademesinde de en çok atık pil, kağıt ve elektronik toplayan Kayra Özdemir, Arda Biçer, Ahmet Efe Erdem madalya almaya hak kazandı. Sene boyunca en çok atık toplayan 3-B ve 8-A sınıflara kupalarını okul müdürü Güler TELLİ takdim etti. Yapılan törende çevreye duyarlılığının önemini bir kez daha vurgulayan Eko Okul Koordinatör öğretmenleri, gelecek yıllarda da çevre bilincini artırıcı projeler yapacaklarını öğrencilere duyurdu.

17 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR