İlimtepe’de alışılan bir görüntü...

Malum, alınan kararlar ile ilçelerin merkez mahallelerinde hayvan beslemek ya da benzeri çalışmalarda bulunmak, otlatmak falan yasak. Haliyle insanlar...

Malum, alınan kararlar ile ilçelerin merkez mahallelerinde hayvan beslemek ya da benzeri çalışmalarda bulunmak, otlatmak falan yasak. Haliyle insanların bu işi yapabilecekleri yerler köy bölgeleri olarak bilinir.

Fakat bir mahalle olmasına rağmen İlimtepe’nin hemen köylerin yanı başında olması böyle ilgin ve üzerinde düşünülmesi gereken görüntülere ev sahipliği yapmasını sağlıyor. Bu fotoğrafı da İlimtepe Mahallesi Muhtarı Kazım Elmas çekerek sosyal medya hesabından paylaşmış.

Mahalledeki geçiş güzergahı üzerinde, yolu ayıran bölümde dünyayı umursamaz tavırla oturmuş bu hayvanlar, aynı zamanda alışılmış bir görüntüyü de gözler önüne seriyor.

Zaten Kazım Bey de bu fotoğrafı, “İlimtepe’nin vazgeçilmez daimi kaldırım mühendisleri?” notu ile paylaşmış.

24 Eylül 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR