Muhtarlar Başkan Karaosmanoğlu’na tanışma ve teşekkür ziyareti yaptılar

    Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi yöneticileri ve muhtarlar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret...

BÜYÜT

 

 

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi yöneticileri ve muhtarlar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret ederek tebrik etti.

10 YILDA BÜYÜK HİZMET

Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik eden Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş, “10 yıllık süreç içerisinde bütün cadde ve sokaklarımız hizmet gördü. İzmit’te 102 muhtar arkadaşımız var. Bunun 37’si değişti. Yeni arkadaşlarımız da sizinle çalışma fırsatı bulacaklar. Sizin arkadaşlarımıza gerekli katkı ve desteği vereceğinizi biliyoruz” dedi.

GÜZEL BİR SEÇİM OLDU

Seçimlerin muhtarlar için de kolay olmadığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlık için de çok ciddi ve güzel bir yarış oluyor. Bu seçimlerin en güzel yanı, sandık başındaki ufak tefek tartışmaların dışında, hiç kimsenin burnunun kanamamış olması. Demokrasilerde olması gereken de budur. Kaybeden arkadaşlarımız kazananları tebrik etmeli. Kazananlar da kaybedenleri dışlamamalı. Özellikle köylerimizde kardeşliğin, ahbaplığın devam etmesini arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ

Muhtarlara önem verdiğini belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Zaten birçoğunuzda vardır ama yeni arkadaşlarımız da benim telefonumu alsın. Her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İlgili birimlerimizin de numaraları siz de bulunsun” dedi. Kaynakları en etkin şekilde kullanmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Adaletli, eşit bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizler de bu şekilde yaklaşın. Birlikte olun, ortak hareket edin. Önümüzdeki beş yılda köylerimizi Avrupa’nın köyleriyle yarışır bir hale getireceğiz” diye konuştu. 

10 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR