Türkiye’de ilk 8 takım arasına girdi

        İlçemizin en köklü ve en başarılı eğitim kurumlarından birisi olan Uğur Mumcu Ortaokulu, eğitimdeki başarısını spordaki başarıyla taçlandırmay...

BÜYÜT

 

 

 

 

İlçemizin en köklü ve en başarılı eğitim kurumlarından birisi olan Uğur Mumcu Ortaokulu, eğitimdeki başarısını spordaki başarıyla taçlandırmaya devam ediyor. Ortaokullar Basketbol’da, Türkiye’de son 8 takım arasına giren Uğur Mumcu Basketbol takımı ve okul idarecileri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir’i ve Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı’yı ziyaret ederek, şampiyonluğun öyküsünü anlattı.

 

İLK ZİYARET ELLİBEŞ’E

Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu Basketbol takımı ilk ziyaretini Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e yaptı. Ziyarette Okul Müdürü Ali Demir, Beden Eğitimi Öğretmenleri Özgür Yalnızca ve Serkan Yüksel, Okul Aile Birliği Başkanı Nalan Türe, takım antrenörü Okan Güler ve sporcular ziyaret etti.

 

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

Okul Müdürü Ali Demir’in, Türkiye Şampiyonası’na gidecek olan takıma otobüs tahsis etmesinden dolayı Başkan Ellibeş’e teşekkürlerini iletirken, şunları dile getirdi: “Öğrencilerimiz büyük bir başarı yakaladı. Uğur Mumcu’nun 12 Dev Adamı, Zonguldak’ta oynadığı Grup maçlarını da başarıyla geçerek, adını 2. Tura yazdıran okulumuz oldu. Amasya’da yapılan 2. Tur maçlarında da bileği bükülmeyen Uğur Mumcu’nun sporcuları, adını son 8 arasına yazdıran ilk devlet okulu oldu ve bizlere büyük mutluluk yaşattılar. Sizlerin de bu desteklerinizden dolayı, inanıyoruz ki Türkiye Şampiyonluğunu İlçemize ve İlimize kazandıracağız” dedi.

 

ELLİBEŞ ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e yapılan ziyarette Başkan Ellibeş “Bizler de Belediye olarak eğitime her zaman destek vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin İlçemizi Türkiye’de ilimizin adın duyurmalarından dolayı çok mutlu olduk. Bundan sonraki Türkiye şampiyonasından da mutlu bir şekilde gelmelerini başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

İKİNCİ ZİYARET AHMET DEMİR’E

Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu Basketbol takımı ilk ziyaretini Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir’e yaptılar. Ziyarette Okul Müdürü Ali Demir Beden Eğitimi Öğretmenleri Özgür Yalnızca ve Serkan Yüksel, Okul Aile Birliği Başkanı Nalan Türe, takım antrenörü Okan Güler ve sporcular ziyarete katıldı. Ahmet Demir yaptığı konuşmada şunları diye getirdi: “Eğitimde sizlerle gurur duyuyoruz, sizlerin başarılı olmanız bilin ki İlçemize kazanacaktır. Sizleri bu başarılarından dolayı başta okul idaresini öğretmenler velilerinize desteklerinden dolayı teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyor, yolunuz açık olsun diliyorum” dedi.

 

 SON ZİYARETİ KAYMAKAM YAZICI’YA

Uğur Mumcu Ortaokulu Müdürü Ali Demir, Beden Eğitimi Öğretmenleri Özgür Yalnızca ve Serkan Yüksel, Okul Aile Birliği Başkanı Nalan Türe, takım antrenörü Okan Güler ve sporcular, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek, başarının öyküsünü anlattı. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada, Okul Müdürü Demir, gelinen noktayı Kaymakam Yazıcı’ya DA anlatarak, Isparta’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası öncesinde destek istedi. Kaymakam Yazıcı da Uğur Mumcu öğrencilerine başarılar dileyerek, kendilerinden Türkiye Şampiyonluğu beklediğini söyledi. Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı daha sonra basketbolculara hediye vererek başarı dileklerini iletti.

25 Nisan 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR