Nazlı: Kocaeli, Türkiye’nin gözbebeği olacak

Kocaeli AKP Milletvekili Aday Adayı Yücel Nazlı, AKP Dilovası, Çayırova ve Darıca ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyaretlerinde ilçe başkanları ve...

Kocaeli AKP Milletvekili Aday Adayı Yücel Nazlı, AKP Dilovası, Çayırova ve Darıca ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyaretlerinde ilçe başkanları ve yönetimleriyle bir araya gelen Nazlı, “Doğduğumuz değil ama 33 yıldır havasını soluduğum, suyunu içtiğim, hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim Kocaali’ye  gönül bağı ve sevda ile bağlıyız. Nasıl ki kendimiz, ailemiz ve sevdiklerimiz için hayallerimiz varsa, şehrimiz için de hayallerimiz var. Türkiye ve dünya siyasetinde edindiğim bilgi, beceri ve tecrübelerimi Yeni Türkiye’nin vizyon ve misyonunu devam ettirmek için kullanmak, 2023 hedefi için Kocaeli’mizin heyecanını ve halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile meclise taşımak istiyorum" diye konuştu.  

 

 "HİZMETTE HOŞGÖRÜ ESASINI BAZ ALDIM"

Kocaeli’de çeşitli etnik köken, mezhep ve dini inanç farlılıklarının hakim olduğu yerlerde, kardeşlik, barış ve hoşgörüyü temel alan bir hizmet anlayışını esas alındığına değinen  Yücel Nazlı, "Hayatım boyunca milletin adamı olmaya gayret ettim. Hizmet etmedeki arzu ve fedakârlığımız herkesin malumudur. Vekil olsak da olmasak da halkımızın içinde, partimizin yanında olacağız. Dava adamı olma sorumluluğunu her zaman bir yaşam biçimi olarak gördük. Nihayetinde her şey yüce Rabbimizin takdir ve nasibindedir" dedi.


“KOCAELİ TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ OLACAK”

Nazlı son olarak, “Kocaeli’mizi ekonomik  ve sosyal alanlarla birlikte sanayide ve kültürel olarak da Türkiye’nin gözbebeği haline getirmek, halkın içinden gelen ve halkla olan bir yönetici olarak onların sıkıntı ve isteklerini anlayabilmek, istikrarlı Türkiye’nin ilerlemesine dair her türlü çalışmada bulunmak hedeflerim arasındadır. Vekillik görevini sadece temsil makamı olarak görmekten öte, proje üreten, sorun çözen, elini taşın altına koyan, cesaret ve vakarını halkın iradesinden yana ortaya koyan bir vekil anlayışı ile  çalışmak düsturumuz olacaktır” ifadelerine yer verdi. 

28 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR