BAŞSİAD, Sırbistan'daki yatırım imkanlarını konuşuyor

BAŞSİAD, 14 Nisan 2015 tarihinde Sırbistan'ın Bela Palanka şehrindeki yatırım fırsatları (serbest bölge ve otoban üzeri dinlenme tesisleri) hakkında...

BÜYÜT

BAŞSİAD, 14 Nisan 2015 tarihinde Sırbistan'ın Bela Palanka şehrindeki yatırım fırsatları (serbest bölge ve otoban üzeri dinlenme tesisleri) hakkında Kocaeli' deki sanayici ve iş adamlarını bilgilendirmek üzere Bela Palanka Belediye Başkanı ve ekibini ağırlayacak.

 

BAŞSİAD, Kocaeli'deki sanayici ve iş adamlarının Avrupa ve Rusya pazarına hitap etmeleri için Sırbistan'ın Bela Palanka şehrinde yapılmakta olan serbest bölge ve Bulgaristan sınırından başlayıp Avrupa'ya uzanmakta olan yeni yapılan otobanın üzerinde bulunacak dinlenme tesisleri ile ilgili fırsatları anlatması için Bela Palanka Belediye Başkanını davet etti.

 

Bela Palanka Belediyesi'nde yapılacak serbest bölge ve dinlenme tesislerinin ilk resmi tanıtım toplantısı Türkiye'de BAŞSİAD şubesinde gerçekleşecek. BAŞSİAD, tüm Kocaeli sanayicisi ve iş adamlarını 14 Nisan 2015 saat 17.00' de toplantıya davet etti.

13 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR