Dumlu: Dert sizde derman bizde

CHP Kocaeli Milletvekili Ecz. Turan Dumlu, geniş kapsamlı gerçekleştirdiği gezilerinde son olarak önceki gün meslektaşlarını ziyaret etti. Türkiye’ni...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Ecz. Turan Dumlu, geniş kapsamlı gerçekleştirdiği gezilerinde son olarak önceki gün meslektaşlarını ziyaret etti. Türkiye’nin ve Kocaeli’nin de en önemli sorunu olan sağlık sistemi üzerine değerlendirmelerin yapıldığı ziyarete, CHP Kocaeli 7’inci sıra Milletvekili adayı Dr. Ayhan Mutlu ve CHP Kocaeli 10. sıra Milletvekili adayı Müh. Kemal Nişancı, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol, İzmit İlçe Sandık Üst Kurul Başkanı Selim Yıldız da hazır bulundu.

 

"SEÇİLMEYİ UMUYORUM"

İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya “Eczacıların, akaryakıt istasyonlarının vergi memuru gibi çalıştırılması Türkiye ekonomisi açısından çözülebilir bir durum değildir” diyerek, sözü CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Ecz. Turan Dumlu’ya verdi. Ecz. Dumlu, “Kocaeli’nde AKP’den bir eczacı arkadaşımız ve birde ben adayı. Mecliste ne kadar çok olursak, o kadar Eczacıların sorunlarını dile getirebiliriz. Sorunları biliyoruz. 5, 6 milletvekili ile gitmeyi hedefliyoruz. Seçilmeyi umuyorum’’ dedi.

 

ÜÇ VEKİLDEN HALKA SESLENİŞ

CHP’nin 3 vekil adayı, konuşmaların sonunda Eczacılar Odasından halka, “dert sizde ise derman bizde! Hastalık sizde ise doktor da bizde! Sorunlarınız çoksa sorunların çözümü de bizde! “ diyerek seslendiler ve CHP’nin iktidar olması için destek beklediklerini belirttiler.

01 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR